Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5hetes vagyok ha eddig csak...

6+5hetes vagyok ha eddig csak enyhen szedultem es emelyegtem akkor eselyes, hogy meguszom a hanyast? Ki mikortol kezdet el hanyni terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
2 het mulva haza kellene utaznom, kb. 2oras repulo ut lenne es nem tudom, hogy merjek belevagni vagy meg lehet csak most fog kezdodni 7 hettol a hanyas?

2019. márc. 17. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, de a 12 hétig kb bármikor jöhet hányás. Sőt, én a 20. hétig hánytam anno.


Szóval szerintem a legjobb, ha csak fepszállsz a gépre, megiszol egy kólát(nyugtatja a gyomrot) és reménykedsz.

2019. márc. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Én az egész terhességemet kisebb-nagyobb szünetekkel végig hánytam. Tehát nekem nem múlt el pl. a 12. hétre. Még az utolsó hónapban is émelyegtem és hánytam, vagy voltam gyenge és fáradékony.

És mindez nálam a 7. héttől kezdődött.

2019. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég egyéni.

Az elején én is csak szédelegtem, aztán pont 8 hetesen gyakorlatilag reggel felébredtem és onnantól a 15. hétig napi 15-20 hányással kiszikkadva, lefogyva éltem. Gyakorlatilag az ágyból se keltem ki, csak pisilni, mert olyan gyenge voltam, hogy folyamatosan az ájulás kerülgetett és ha 20 másodpercnél többet álltam akkor már sötétült el a világ. A kórházat is megjártam, de igazából ez csak magától múlik el, gyógyszer nincs rá.

Az átmeneti kellemes időszak után egyébként a 20. héten visszajöttek a rosszullétek, de szerencsére már nem olyan durván mint előtte.

2019. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt igy nem lehet megmondani.

En 2 gyereknel egyaltalan nem voltam rosszul, a harmadiknal viszont csak 8 hetesen kezdodott. A problemam az volt, hogy nagyon keves alkalommal hanytam ugyan, de ejjel-nappal borzasztoan emelyegtem, gyomorsavam volt, oklendeztem es azert imadkoztam, hogy sikeruljon hanyni vegre egy jot, mert amikor osszejott, akkor utana egy-ket orara enyhult a hanyingerem. Szedultem is sokszor, zart helyen, ahol mesterseges vilagitas volt es keringetett levego peldaul rendszeresen az ajulas szelere kerultem, leesett a vernyomasom, felment a pulzusom es le kellett ulnom/fekudnom. Volt, hogy bevasarlas kozben rosszul lettem a hipermarketben, pedig csak 10 percet voltam bent, de kifekudtem a kasszanal a sorban.

Kerultem az ilyen helyeket, plazat, metrozast, stb es bar amugy sokat repulok, de halas vagyok, hogy akkor epp nem kellett.


De! Ezt elore nem tudhatod. Remeljuk neked ilyen nem lesz.

Mint irtam, nekem is 3-bol ketszer egyaltalan semmi gondom nem volt, azt hittem a harmadiknal is meguszom, de 7. het vegen egyik naprol a masikra kezdodott.


En a helyedben terveznem az utat, ha most jol vagy es max lemondod, ha megis rosszul leszel nagyon.

2019. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héttől kezdődött, és utoljára a 36.-on hánytam!
2019. márc. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7+4-ig semmi bajom nem volt, azóta folyamatosan okádok, volt, hogy napi 4x is. Tesómnak meg semmi nem volt, mindkét terhessége a habosbabos, álomterhesség volt nulla émelygéssel. Szóval ezt tök egyéni, kívánom, hogy úszd meg, de a 12. hétig simán elkezdődhet.
2019. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én megúsztam, csak szédültem néha és a szagoktól meg az ételektől voltam rosszul. Most 13 hetesen már jól vagyok :) most már inkább a sav kezd zavarni
2019. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, még ne örülj, nekem is csak a 7.héten kezdődött
2019. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmai bajom nem volt, AZ extrém lustaság,kimerűltség,és fáradtságon kívül. De azok terhesség elött is megvoltak, szóval.
2019. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megvettuk a jegyeket ugyhogy lesz ami lesz. Az orvosom felirt valami gyogyszert hanyas ellen, de ugy vagyok vele hogyha nagyon nem lesz muszaj akkor nem szednem be. Max. ha elkezdek hanyni akkor a repules elott egy par oraval beveszek egyet.
2019. márc. 17. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!