Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. A...

5 hetes terhes vagyok. A mensi napján a 4. héten barnaztam egy minimalisat, ezért akkor rögtön orvoshoz is mentem. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Az orvos ott még nem látta teljesen a terhességet, de vérzest sem tapasztalt vizsgálat közben így nem kaptam semmilyen gyógyszert. A barnazas ezután megszűnt de ma újra észrevettem néha törlésnél. A tisztaságin semmi nem látszik. Legközelebb egy hét múlva kellen visszamennem uh-ra. Más is járt már így?

2019. márc. 18. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Nem, csak te jártál így, senki más nem, akik naponta 10 ilyen kérdést kiírnak...
2019. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Addig menj mág nem kapsz progeszteront. Progi hiány okoz ilyet és annak vetélés lehet a vége. Én 7hetesen barnáztam, elmentem kiderült csak 6hetes vagyok kaptam is gyógyszert. Most a másodikkal görcsök miatt (meg mert volt vetélésem) rögtön mennem kellett. 5hetesen meg lett a felritkulás és írta is a gyógyszert.
2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

mindkét terhességemnél volt ilyen, nem kaptam semmi pótlást! Az esetek 80%ban nincs is rászükség

fiam 3 éves lesz, hugi 38 hetes pocaklakó még

2019. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!