Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ilyen hamar terhessegi...

Lehet ilyen hamar terhessegi tünet?

Figyelt kérdés

Jovohet szombatra irja a menstruációt a naptar.

Múlt héten pénteken volt peteeresem a naptár szerint. Multheten minden nap együtt voltunk a férjemmel.

Ma reggel egyik pillanatról a masikra hanyingerem lett hanytam. Es el is mult.

Emellett nagyon faradt vagyok, amit szintén az előző terhességem elejen éreztem.

Lehetséges, hogy ilyen korán megjelenik a tünet?


2019. márc. 19. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha tényleg pénteken volt a peteérés, azóta még csak 4 nap telt el, a beágyazódás is még csak félúton tart, már ha egyáltalán sikeres volt a hónap. Nincs még HCG, hiszen még nem termelődik ilyen korán, ergo mivel tüneteket az okozhatna, nyilván más miatt van hányingered. Valószínűbb valami betegség bujkál benned, amit talán sikeresen leküzd az immunrendszered és mondjuk egy 1% minimális esélyt lehetne annak adni, hogy volt egy rendkívüli pé-d a ciklusod elején, de ez lássuk be, nem túl valószínű, de hát sem orvos nem vagyok, se beléd nem látok, így ennyit tippelek szakértelem nélkül.
2019. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég a hányós-fosós vírussal küzdöttem. Úgy 10 éve nem volta beteg, de ez elkapott.

Na, akkor volt ilyen hirtelen rosszullét, utána kicsit jobb. És persze a gyengeség, fáradtság.


Szóval ne éld bele magad, akármi lehet. A terhesség még nem okoz hányást ilyen korán, kb most ágyazódik be, ha meg is termékenyültél.

2019. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nem volt se előtte, se utána.

Azért érdekes, és maga ez a fáradtság is.

2019. márc. 19. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt menszesz előtt kb egy héttel már furcsa szájízem volt (fémes) mindentől. Előtte soha ilyen nem volt. Gondoltam is hogy lehet összejött, de nem vettem komolyan, mert korainak tűnt a tünet. Szerintem hamarabb fogant, mint gondoltam.
2019. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!