Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányt akartam fiú lesz....

Lányt akartam fiú lesz. Milyen fiús anyának lenni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a kérdés többekben ellenszenvet fog kiváltani. Nem ez a célom, viszont én felvállalom. Minek hazudni? Tehát kiskorom óta egy Kislányt szerettem volna. Mai uh-n kiderült hogy fiú. Elég szomorú vagyok lányt szerettem volna nagyon. Persze tudom az a lényeg hogy egészséges legyen. Nem is akartam több gyereket csak egyet azt is lánynak. El vagyok keseredve. Megszakad a szívem mikor a kislányos gyönyörű rózsaszín ruhák előtt elmegyek. Viszont úgy érzem szeretem ezt a magzatot mivel ő nem tehet semmiről. Ne azt írjátok h nekem nem való gyerek meg ilyenek. Az anyukák nagy része titkon szeretne egy adott nemű babat, csak sokan titkolják. És a mindegy csak egészséges legyen mondat mögé bújnak.

Milyen fiús anyának lenni? Az is lehet olyan jó mint lányosnak? Köszönöm



2019. márc. 19. 20:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

A világ legjobb dolga!

Imádom minden percét. Te is szeretni fogod!


Viccesek, vagányak, minden rosszaságra kaphatóak! Nem is tudnám máshogy elképzelni.

2019. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Tedd fel magadnak a kérdést miért akarsz annyira lányt?

Csak mert szép ruhákba lehet öltöztetni,meg a frizuráját csinosítgatni?

Fiús anyának a legjobb lenni, férjem sokszor irigykedik arra a kapcsolatra ami köztem van a fiammal, nem klisé,tényleg igaz hogy a fiúk anyásabbak, a lányok meg apásak.

Azon kívül kicsi korban ugyanazok a játékok érdeklik, olyan 2 éves kortól jönnek elő a nemiségek hogy a lányok babáznak,fiúk autóznak, úgy hogy beléjük se neveled.

BTW én nő vagyok de világéletembe a fiús játékok érdekeltek, fiúkkal barátkoztam, sose voltam egy hercegnő, tini koromtól kezdtem csak nőiesedni.

És ha már az öltözködésnél tartunk, én imádom a kis hapsis ruhákat, nagyon vagányan fel lehet öltöztetni a kisfiúkat.

2019. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

2 kisfiam van 10èves ès 7 hónapos.

imàdom minden percèt olyan szeretett adnak amit nem cserèlnèk el soha. Pàrom nagyon kislànyt szeretett volna mikor megtudtuk hogy kisfù akkor ö is nagyon csalódott volt de azóta imàdjàk egymäst. Biztos vagyok benne hogy te is igy fogsz èrezni.

2019. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak többsége fiút, a nők többsége lányt szeretne, ez teljesen természetes. Miután megszületett, nagy valószínűséggel meg fog változni a véleményed az ellenkezőjére, ez is normális.
2019. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Már 15 éves a nagy. Együtt járunk vásárolni, fodrászhoz, nagyokat lelkizünk. Mindig szerelmes, csak nem mindig ugyanabba. ☺ Táncra jár, és utalja a focit. Kiló számra használja a hajzselét, minden reggel 20 perc szépítkezéssel indít. Néha kiakaszt, pl. nem érti meg, 40 ezer akkor is sok egy cipőért, ha nike.

A legkisebb 2 éves. Imád velem főzni, besegít mindenben, leutánoz. Ugyanúgy ringatja a babáját, tolja a babakocsit. Imádja a cicákat.

Én meg imádom őket öltöztetni, mert őket lehet. De azért nem csinálok belőlük kis divatmajmot.


A lányom focizik, vagány, nagyhangú. Nem vesz fel szoknyát, utál fésülködni, és valami rettenetes ízlése van. 😊 Csak fiú haverjai vannak. Ő a bandavezér, egyértelmű. Lesz vele bajom, ha kamaszodni kezd.


Ezek után, őszintén: szerintem nincs akkora különbség, csak amikor pelenkázod.

2019. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

Mi is úgy indultunk, hogy kislányt szeretnénk. Fiam van és soha de soha egy percre se cserélném el lányért.

A gyerek gyerek, neki nemtől függetlenül az első pár évben te leszel a minden és neked is ő (csak neked kicsit tovább fog tartani 😁)

Vannak dolgok amik különbözőek, pl nem lesz cuki rózsaszín ruhácska, de lesz helyette menő, vagány superhősös pulcsi pl. Nem lesz hajfonás, meg babaöltöztetés, hanem markolóval kell majd bepakolni a szennyes ruhát a mosógépbe vagy a t-rex szája szolgál majd villának még a krumplipüréhez is.

A lányok cukik és cserfesek és kedvesek és szépek, a fiúk pedig viccesek, vakmerőek és kedvesek és szépek :)

Csodálatos élmény lesz és ez nemtől független.

2019. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és hogy nem hurrogtatok le.

Feltettem magamnak a kérdést.

Azért szerettem volna lányt mert ki nem állhatom a játék autókat, traktorokat stb...

Legalabb hasonlított volna ram kicsit, mivel a paromnak erősebbek a génjei (sötét szem, haj) így a fiam biztos az apjára fog hasonlítani, semmi nem lesz benne belőlem

A fiúk nekem mind hasonlóak egy kislány meg szép büszke lehet rá az ember.

Imádom a rózsaszínt a kéket meg ezeket a színeket unalmasnak tartom.

Egy kisláynak meg lehet csinálni szépre a haját, gyönyörű ruhákba lehet öltöztetni és lehet vele anya-lánya programokat csinálni. Nagyjából ezekért akartam lányt.

Tényleg minden megváltozik ha megszületik? Ezt még olyan nehéz elképzelni. Remélem igazatok lesz. Köszönöm hogy kiírhattam magamból. Kicsit szégyellem magam hogy ilyeneken pörgök de ez most nagyon megviselt.

2019. márc. 19. 21:11
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Én teljesen megértelek, habár én mindig fiút akartam és az is lett, de én is szomorú lettem volna ha lány. Még nagyon pici, hát hónapos a pici, szóval nem sok különbség van még. Abba pedig ne legyél biztos hogy az apjára fog hasonlítani. Pl a férjem családjában az összes féri ugyanúgy néz ki szinte. Unokatesók, nagybácsik, mindenki. Erre a fiam kB olyan mintha az én klónom lenne. :D
2019. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Én nem csak pörögtem rajta, hanem bevallom nagyon megviselt. 3 éjjel nem is aludtam. Totál közhelynek hangzik, de imádom a fiam! :) A haját nem tudom befonni, az igaz, de csinosan járatni, jó frizurát vágatni nekik is lehet. :) A lány ruháknál én is megállok még mindig 1-2 percre, és baromira szeretnék egy pónikastélyt is! :-D De hidd el, nem lesz gond a traktorokkal sem. ;-)
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Világélezétemben két gyereket szetrttem volna és abbó legalább egy kislányt mindenképp...el se tudtam volna képzelni h ne legyen lányom.hát elsö babám nehezen lombikkal lett fiú.hamar hozzászoktam a gondolathoz gondoltam majd a második lány lesz.megszületett és elsö perctöl imádtam.semmi pénzért nem választottam volna lányt...el se tudnám képzelni ha nem lenne .párom sokáig nem akart második gyereket.de aztán 5év után ráállt.szinte rögtön összejött viszont itt is ugyanaz az érzés fogott el csak picit durvábban hpgy cdak lány lehet.hát kiderült hogy fiú.Bevallom öszintén és szégyenlem ismagam hogy napokig le voltam törve hogy sose lesz lányom..mivel harmadikra esély nincs.és kicsit irigylem a rokonokat ,varátnöket mert nost 6kislány született közvetlen közelemben.második fiam még a pocakban ,már finishben vagyunk.már hozzászoktam a gondoltahoz és nagyon várom öt is.gondolom szülés után elmulik ez az érzés és ternészetes lesz hogy szeretni fogom.
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!