Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső falon mélyen helyezkedi...

Mellső falon mélyen helyezkedik a lepény egy része rálóg a belső méhszájra. Valakinek volt ilyen? 20 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Reggel óta nem érem el a dokimat ezt az ultrahangot egy másik csinálta. Ülő munkát végzek de ő eltiltott a hazas élettől és mindennemű munkától. Gondoljátok hogy az ülő munka is tilos?
2019. márc. 21. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
15 +5 naposan elérte és fedte a méhszajat a lepény. Házas élet ,munka kilöve én is irodán dolgozom.. soksok pihenés h ne vérezz.
2019. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első babával még 30 hetesen is rálógott, bár hátsó fali volt. 34 hetesen már a közelében sem volt, sosem véreztem, semmi baj nem volt. 😊
2019. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, mert ugyanúgy vagyok mint a kérdező, mellső falon éppen hogy eléri a méhszájat... engem csak a házas élettől tiltottak el... irodában dolgozom ülőmunka, a munkát egy pillanatra nem említették.
2019. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Lehet,hogy neked nem fedi a méhszájat annyira mint nekem, mert én a fizikai munkától,mindenféle ilyesmitol tiltva lettem :/

2019. márc. 21. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Semmi jo hírem nincs számodra kerdező. Nálam ugyanez volt csak 12 hetesen. Viszont én bevereztem akkor mert letört egy kis darab a méhlepényből. 19. hetig tartott mire kijöttünk belőle. Addig végig feküdtem pihentem semmit nem csináltam. Akkora került jó helyre a lepény. Mas kerdés hogy 6 hetre rá megint le kellett feküdni annak viszont mar nem volt köze a lepényhez. Pihenj. Ez egyetlen amit tehetsz. Ki kell várni hogy jó helyre kerüljön.
2019. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom majd a huszadik heti uh lelettel mennedd kell a dokidhoz ha úgy gondolja ad tp javaslatot. Kitartás még teljesen normális helyre is kerülhet az a lepény😊
2019. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én egy jó példával jövök.

20 hetesen a genetikai ultrahangon totálban fedte a méhszájat a lepény, fel is készültünk a császárra lélekben, viszont a 27. héten gotál távol volt már a méhszájtól,a doki szerint semmi nem akadályozza a természetes szülést. :) Még bármi lehet!!Fel a fejjel.

2019. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ez nem valami jó!! A napokban császároztak mert a lepény levált a 32. Hétben.. Hála égnek nem teljesen vált le így kapott a baba ellátást. Mire mütőbe kerültünk a felel lent volt.. 2 hapci után elöntött a vér.. Sok pihenés és semmi meg terhelő.. A helyedben elmennék táppénzre.. Nem ijeszgetés de nekem ez a második ilyen helyzet a rossz helyzetben lévő lepény miatt.. Tényleg csak rengeteget feküdj így nem lesz semmi baj.
2019. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!
2019. márc. 22. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Pont tegnap voltam 20hetes uhn saját dokimnál. Nálam is az egyik lepény igy helyezkedik el bár én nem dolgozom az eleje ota de azt mondta a dokim h nem kell ettol megijedni mert ahogy alakul át a méh fokozatosan lehuzodik a méhszájrol majd a lepény. Házaséletet nekunk is javasolta h pihentessuk. A munkával kapcsolatban viszont nem tudok tanácsot adni.
2019. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!