Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A császár vagy a hüvelyi...

A császár vagy a hüvelyi szülés szerinted könnyebb? Kérlek csak akkor válaszolj ha mindkettőben volt részed.

Figyelt kérdés
En meg csak hüvelyi úton szültem, nagyon félek a csaszartol, mem szeretném kiprobalni. Kíváncsi lennék mások véleményére is.
2019. márc. 21. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám engem természetes úton, testvérem császárral szülte. Azt mondta, hogy inkább két sima mint egy császár.
2019. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Sógornőmnél egy ilyen, egy olyan volt, ő is a csàszàrt tartotta nehezebbnek, fàjdalmasabbnak. Ugyanakkor bàrmennyire is tartasz tőle, a csàszàr életmentő beavatkozàs, ha szükséges, akkor szükséges.
2019. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

1. hüvelyi 2. sürgősségi császár 3. programcsászár

Az első kettő kb egyforma volt. A hüvelyinél szar a vajúdás, a császár után szar felkelni. Kb ugyanakkorra gyógyult be elsőre az aranyerem, mint másodjára a hegem.

De a harmadik! Na a volt a legjobb! Alig fájt, villámgyorsan felépültem, mondjuk cserébe meg kötényhasam lett... -_-

2019. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 piroska és a farkas ***** válasza:
43%
3- as, mi volt a különbség a 2 csàszàr között, h a 2. elviselhetőbb volt?
2019. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Három spontán szülésemet követte egy császár!

Hogy mit mondtam akkor és mit mondok most?! Inkább szülök még 5 gyermeket simán, mint egyet császárral

2019. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Mindkettôben volt rèszem.

Elsô baba hüvelyi ùton született, azt hittem ott maradok a szülôàgyon, testileg-lelkileg tropa lettem utàna. Traumatikus èlmèny volt, utána másfèl èvig beszèlni sem tudtam ròla. De ez gondolom egyedi eset, nem mindenki jár így mint èn.

Második baba programcsászàr lett. Szuper èlmèny volt, utàna boldog voltam, nyugodt ès kiegyensùlyozott. 3 nap alatt felèpültem.


Így èn mindenkèppen a csàszàrt vàlasztanàm.

DE! lehet csak azèrt, mert nekem a hüvelyi ennyire durvàra sikerült.

2019. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Lövésem sincs. De nem fájt úgy 2 hétig a hasam, hogy sírvafakadtam, ha a kislányom megölelt, és a epi utáni fejfájást is megúsztam másodjára, pedig eskü elsőre se emelgettem a fejemet...
2019. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálam sikertelen szülés indítás volt. 13 óra kegyetlen fájdalmas vajúdás után császárral született a lányom. Akkor megváltás volt a császár, utána fájt pár napig, de hamar felépültem. Megint terhes vagyok és a végén járok. Mivel a vajúdás és a császár is ugyanolyan fájdalmas ezért mondtam a dokimnak, hogy legyen úgy, ahogy a baba akarja.
2019. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én amúgy a kitolástól félek, elég fájdalmas lehet. Előző voltam
2019. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Első szülésem természetes, háborítatlan szülésem volt, gátvédelemmel, viszonylag gyorsan szültem. Második baba sürgősségi császárral született, mert leesett a baba szívhangja, már a kitolás következett volna. Császár nem fájt, inkább kellemetlen volt, viszont elmaradt az a bizonyos katarzis, ami a hüvelyi szülésnél megvolt. Úgyhogy inkább a természetes szülést választanám, de nem a fizikai okok miatt, hanem a lelki része miatt.
2019. márc. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!