Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki, akinek szinte...

Volt valaki, akinek szinte semmi rosszullétekkel hordta ki a babát, és alig fájt a szülése?

Figyelt kérdés
De őszintén. És hogy szült, természetes úton vagy császárral?

2018. ápr. 21. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egesz terhessegem egy alom volt. Csak nott a hasam. Hala a jo egnek. Szules csaszar volt, de az is nagyon pozitiv. Egyaltalan nem olyan volt nekem mint ahogy sokan allitjak mennyire borzalmasan faj. Sot 1 het utan mar szinte semmi bajom nem volt. Gyors volt a felepules
2018. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Anyámnak nem volt különösebb gondja várandósan, végig dolgozott (vasárnap születtem, szombaton még tárgyalt) és nem lett nagy pocakja sem, a lazább ruháit hordta.

A szülés már más lapra tartozik, az nyilván fájt neki, a természetes szülés már csak ilyen, de legalább gyors volt s órákkal később már felállt, megfürdött, megméredzkedett s mindenki megütődve nézte. Rossz emléke a gátvarrás, na az nagyon fájt neki, ez is elég természetes.

2018. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a pont.
2018. ápr. 21. 22:30
 4/17 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, az elsőnél émelyegtem egyetlen egyszer, a másik kettőnél sose voltam rosszul.

De a szülés azért fájt :), hüvelyi volt mind.

2018. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem két barátnöm szült császárral, egyiküknek sem volt fájdalmas utána. Max. egy kicsit.
2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem még csak hányingerem se volt. Mindent tudtam csinálni, birotválkozni, körmöt vágni, cipôt, csizmát felvenni. 3 héttel a szülés elôtt még ablakot pucoltam.

Bár nem így terveztük, mekóniumos víz miatt császároztak 40+5 héten.

2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja, és a császárral is mázlim volt, 3napig fájt össz-vissz. De azért a tesót szeretném természetes úton szülni.


6-os voltam

2018. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nagyon kellemes volt a terhességem, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Természetes úton szültem fájdalomcsillapítás nélkül, szóval azt nem mondhatom, hogy nem fájt (igazából soha el nem tudtam képzelni, hogy valami ennyire fájhat), de ez nem olyan fájdalom, mint ha pl. eltörik a lábad. Valahogy az, hogy ennek a fájdalomnak célja és értelme van, valamit átállít az agyban, és nem úgy fogod fel, mint valami rossz dolgot, hanem mint egy elvégzendő feladatot. Legalábbis én így éltem meg. Legalábbis így utólag 😁
2018. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyszer se voltam rosszul a terhesség alatt.Remekul voltam végig.

Olvastam feljebb, hogy 3nap alatt elmúlik a császár utáni fájdalom,lehet az én szobatarsaim és jómagam 4en a rosszabb fajtaba tartottunk,mert mindegyiküknek kellett másfél-2honap mire azt mondtuk jól vagyunk és még akkor sem azt, hogy nem fáj:-):-)

2018. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elsőre igen a valasz, a 9.hetig aluszekony voltam, utána meg az sem.

A szülés az viszont fájdalmas volt es hosszú is.

2018. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!