Hani25 kérdése:

Lombikos kismamàk?

Figyelt kérdés
Ti nem féltetek terhesség elején? 6 hetes terhes vagyok, azonnal sikerült az elsö lombik, csak most az öröm mellett az aggódàs is itt kiséri a napjaimat. Sajnos tavaly volt egy missed ab, de az inszeminàció utàn. Most úgy érzem minden rendben lesz, csak úgy szeretnék olyan kismamàkkal beszélgetni akik ilyen cipöben jàrnak.

2019. márc. 22. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem lombikos de inszemes vagyok 20hetes ikrekkel. 2.volt sikeres. Végig aggodtam a 12hetes uhig éjszakánként arra ébredtem h azt álmodtam megjött. A 12hetesen pedig alig tudta a dokim a babak szivhangjat megnezni annyira magas volt a pulzusom és csak az enyémet hallotta. Szoval mással is igy van ez. Ha már egyszer sikerult szerintem teljesen normális h benned van a félsz mi van ha. Nekem az segitett sokat h párommal sok idöt töltöttunk kettesben babaruhákat nézegettunk, eszközöket veszegettunk h vegre el tudjam hinni h sikerult. Mert szerintem fontos az is, h te elhidd és tudatositsd magadban h minden rendben vége a megterhelö honapoknak sikerult és ott figyel a pocakban biztonságban. Remélem legalább egy picit megnyugtattalak. Amugy gratulálok és minden jót kivánok Neked! :)
2019. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértelek. Egy méhen kívüli terhesség és 9 év próbálkozás után jött össze lombikkal a mi picikénk. Nagyon visszafogottan mertünk csak örülni a pozitív teszt láttán, amikor hallottuk a szívdobogást, akkor megint kicsit jobban mertünk örülni.

Nálunk a 12. heti ultrahang volt a vízválasztó, onnantól kezdve szabadabban örültünk és most már kisbabás holmikat is vásárolgatunk. :) Olykor még így is előtör az aggodalom, de gyorsan leintem magam, olyankor inkább gyorsan mással foglalkozom. Ez beválik :)

2019. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem féltem. A harmadik és a negyedik lombik volt sikeres. Van egy 1,5 éves fiam és kb egy hónap és érkeznek az ikrek
2019. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lombikos vagyok, nekünk spontán sikerült, de ezzel szerintem minden kismama így van. Én most 25 hetes vagyok és még mindig hétről hétre bevillan valami amire rápánikolok. De az elején emlékszem, hogy még aludni is alig tudtam, annyira féltem, hogy méhenkívüli, aztán lesz-e szívhang, görcsöltem sokat, féltem, hogy elvetélek... Szerintem ez az aggódás akkor sem fog elmúlni ha megszületik :)

Boldog babavárást!

2019. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, sikerült megnyugtatni és gratulàlok kismamàk :) Azt hiszem a 12.hét nekem is vizvàlasztó lesz, csak a napokat, heteket szàmolom hogy mikor telik le végre. Van néha ez a mindjart megjön érzés és persze olyankor vagyok úgy vele, úgysem jön meg, a húgom akinek van gyermeke mondta ez normalis érzés. Még annyit hölgyek, 10 nap mulva megyek az elsö ultrahangra, addig néha csinàlok terhességi tesztet, olyan jó làtni az erös pozitiv csikot. Kinek volt ilyen? :) sosem voltak még ilyen erös pozi tesztjeim :)
2019. márc. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!