Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról amikor az...

Mit gondoltok arról amikor az apa nem akar ott lenni szülésnél?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mert nem bírja a vér látványát.


Szokták mondani hogy nem akarják úgy látni a puncit ahogy akkor van, mert utána nem kívánják úgy. Oké ez igaz hogy nem a legszebb látvány, de a nő fejénél kell lenni és nem az orvossal együtt nézni...

Volt olyan aki azt mondta hogy ő azért nem lesz bent mert fél hogy utána már nem fog úgy viszonyulni a párjához. Nekem ebből az jön le hogy neki akkor oké ha a párja tip-top, csili-vili, frissen elkészült, de úgy már nem akarja látni hogy épp szenved, izzad, vérzik, fáradt stb....


2019. márc. 24. 09:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja... Mit zavar az téged?

Én el sem tudom képzelni, hogy ne legyen ott mellettem az elejétől a végéig, és a férjem ugyanígy érzi. Attól még nem kell ezt a nézetet másokra is ráerőltetni

2019. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni. Inkább maradjon távol, mint hogy akarata ellenére belekényszerítsék, mert elsülhet nagyon jól, de nagyon rosszul is. Nálunk nem volt kérdés, a férjem mind a két gyerekünk születésénél jelen akart lenni, de ha nem így lett volna, akkor elfogadom.
2019. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg,ha a feleségének lelki támaszra van szüksége a Közös gyerekük megszülésénél, az apuka igenis erőt vehetne magán. Mert ott abban a helyzetben nem a kedves apuka lelke a fontos, hanem azé aki végigszenvedi.
2019. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Ez nem olyan dolog, amire zsarolással vagy erőszakkal rá kellene venni bárkit.
2019. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
Az ezt erőltető, erőszakos vérmamikat szokták jól elhagyni. Simán meg tudom érteni, ha egy férfi ezt nem akarja végignézni. Elég undorító dolog. A szexről meg nem is beszélve, egy gyerekfej miatt kitágított p.u.nci látványa eléggé elveheti a kedvét.
2019. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%
Ő dolguk, ő bajuk. Én csak örülök, hogy nem ilyen pasit választottam.
2019. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy ezt mindenki döntse el maga. Nem ettől lesz valaki rossz férj, rossz apa, hogy bent volt-e a szülésnél vagy sem.
2019. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy ez rá tartozik. Én sem akartam, hogy ott legyen a párom.
2019. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
6, én meg örülök, hogy közösen tudtunk dönteni, nem az volt, hogy én szülök, ezért én döntök. Ő nem szerzett volna jönni, én pedig végiggondoltam, vajon akarom-e, hogy magam helyett arra figyeljek, bírja-e még. Huszonéve vagyunk házasok, miközben millió házasság megy tönkre mellettünk a kompromisszumkészség hiánya miatt.
2019. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg ez a nőre tartozik. Maradjon is kint az apa.
2019. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!