Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első ultrahangom lesz. Bejöhet...

Első ultrahangom lesz. Bejöhet velem a férjem? Vagy előbb meg kell kérdeznem az orvost? Mi ennek az etikettje?

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvos hívta be :) Szerintem ne automatikusan menjen, hanem kérdezz rá, hogy a párod is mehet e :)
2019. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ magán dokihoz vagy államoiba jársz e.

Mi magánhoz és mi úgy csináltuk, hogy amikor hívott akkor megkerdeztem, hogy bejöhet e párom. Természetesen igent mondott, de én így jobbnak láttam ha rákérdezek. Jött utánam, bemutatkozott majd leült ahonnan látja a tv-n a picit.

2019. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Magánorvoshoz megyek. Nem az ajtón szól ki, hanem hívószám alapján jelez egy monitor.
2019. márc. 25. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van egy kísérőhöz, mind magánrendelésen, mind állami rendelésen.
2019. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem etiket kérdése, hanem a törvényben meghatározott jogod. Mész vele együtt be az állami rendelésre is, ha szólni mernének akkor kifele menet közlöd , hogy mész és feljelentést teszel amiért korlátoztak az állampolgári jogaidban.
2019. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Magánrendelésen voltunk, itt úgy volt, hogy én (férj) is mentem be vele, engem egy külső helyiségben ültetett le, ahol az íróasztala volt, és ahol később megbeszéltünk mindent. A feleségemmel bement a vizsgáló helyiségbe, majd, amikor megnézte, amit meg akart, szólt, hogy "apuka bejöhet". Akkor mentem be és az orvos mutatta az UH-képen a babócát. :-)
2019. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, hová mész.

Nálunk az sztk-ban nem mehet be senki, mondjuk feleslegesen is menne, még a kismama is csak a monitor hátuljàt látja

2019. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én maganba járok Pestre ! Első trimeszterben 12. Hetig nem jöhetett be a párom .... vagyis számomra ez úgy egyértelmű volt mert hüvelyi ultrahang van, legtöbb orvos inkább már a hasi ultrahangok alkalmával (12.het után) invitálja be apukát vagy a nagyit pl! És én ugyan nem kérdeztem rá az első trimeszterben viszont a 12. Het utáni első hasi uh -on automatikusan kérdezte a dokim hogy Apuka be akar jönni? Az előtt nem kérdezte !
2019. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjem bent volt velem az sztk-ban a 12 hetes uh-on. Kérdeztem, hogy bejöhet-e velem a férjem, és mire kimondta volna az asszisztens, hogy nem, már bent is volt, ekkor már nem küldték ki. Végül tök rendesek voltak, megmutatták neki is a babát, elmagyaráztak ezt-azt (tarkóredő, orrcsont, stb.) Szerintem csak ledöbbentek, hogy kísérő is megy be, nem szokás.

Magánban nem is kérdeztem, ott alap volt, hogy jött be.

2019. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkísért, akkor mindig bejött velem, akár hüvelyi, akár hasi uh volt. Mindkét gyereknél. Soha nem kérdeztem senkit, hogy jöhet-e vagy sem.
2019. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!