Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneted volt azon a...

Milyen tüneted volt azon a napon mikor megtudtad, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Ekkor milyen idős terhes voltál?
2019. márc. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes, semmilyen tünetem nem volt, később sem
2019. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Előző napokban már fájt a mellem.Mondtam is a férjemnek, hogy pont úgy,mint az első terhességemnél.De hát mi abban a tudatban éltünk,hogy nekem már max néhány százalék esélyem van a teherbeesésre,meg amúgy fogamzásgátlót is szedtem,nem is terveztünk második babát...

De nyugtalanított,így csak megvettem a tesztet.5hetes terhes voltam akkor már 😊

2019. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Elmaradt a menstruációm. Másnap pozitív lett a teszt. Aztán erősen szurkálni kezdett a méhem. 4 hetes voltam.
2019. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Megszédültem

Nem várt napján teszteltem


Ez 3+4-en volt

(Rövid ciklusok!)


Utána nem volt tünetem

2019. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Pont olyan érzésem volt , mint mikor meg akar jönni ( hasfájás ) úgyhogy nem is reménykedtem benne , hogy terhes vagyok, aztán mikor délután egyig nem jött meg , na gondoltam csinálok egy tesztet és erős pozitív lett.
2019. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

1. baba: 8 hetes voltam, előző hónapban csak pici rózsaszín maszatolás volt és már másodjára nem jött meg. 😊


2. baba: 4 hetes voltam, az első szülés óta szinte percre pontosan menstruáltam, így biztos voltam benne, hogy jön a tesó. 😊


Mindkettő tünetmentes álomterhesség volt.

2019. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mar a 9dpon sokkal jobban fajt a mellem mint maskor menstruacio elott. A tesztem akkor halvany pozitiv volt, a nemvart napjan mar erosebb a masodik csik mint a kontrollcsik
2019. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg volt duzzadva a cicim ès fájt, fájt a hasam is. Csak úgy mint egy èrzèkenyebb mensi előtt.

Aztán amikor párom ágyba hozta nekem az imádott reggeli kávèmat, borzalmasan büdösnek èreztem, hányinger fogott el.

6 hetes voltam

2019. márc. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyik terhessegemnel sem volt tunetem se az elejen se a vegen - bakkerez olyan gaz h tünetről irsz mintha betegseg lenne ...

Elmarad a mensim ennyi

Tesztet sem vettem minek ?

Ket hetre ra doki aki igazolta

2019. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
8. Dpo-tól kezdve éreztem, hogy egyre jobban fájnak a melleim, másképp mint ahogy szokott. Szurkálgatott a hasam is. 11 dpo-n predictor halvány pozitív lett.
2019. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!