Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta previa tapasztalatok?

Placenta previa tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Befektettek a korhazba mert teljesen fedi a mehszajam a lepeny, placenta previa central, remelem jol irtam. Nagyon felek, azt mondta barmikor el is vereznetek akar:( szivsen olvasnek szemelyes tapasztalatokat

2019. márc. 26. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?


Nekem a 27. Hetig fedte a két lepény a mehszajat, szerencsére nem lett semmi baj, már eltávolodtak, 32 hetes vagyok

2019. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok, mar nagyon regota fedte az also polus de most mar teljesen rajta van:( mondta a dokim h remeljuk a 28.hetig nem kezd el annyira verezni h meg kelljen mutenie... borzasztoan felek :(
2019. márc. 26. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.. vérzés nincs most egyáltalán?

Nekem is fedte a 26. hétig, de a kímélésen kívül mást nem kellett vele tennem, szépen feljebb kúszott mostanra(31.hét)

2019. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne félj, hanem pihenj. Nekem 2% esélyt adtak arra, hogy mindkét lepény le kerüljön a mehszajrol és bejott!!!


Szóval amit tenni tudsz vigyázol magadra, teljes sport és szex tilalom, sok pihenéssel. Ahogy no a meh simán arrébb húzódhat.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen

2019. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hala a jo egnek verzes eddig nem volt. Inkabb azert aggodik az orvosom mert par napja iszonyu sokat kemenyedek magnezium szedese ellenere is es ez a sok mehmozgas kemenyedes nagyon kedvez ennek a helyzetnek. De nagyon biztato amit irtatok remelem velunk is minden rendben lesz.
2019. márc. 26. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom terhességemben volt de fiatal terhesen. A legdurvább az elsőben a 12. héten egy erős bevérzéssel. Akkor derült ki hogy a lepény rajta van a méhszájon és letört belőle egy darab. A 19. hétre kúszott feljebb és került jó helyre. Addig volt egy hét kórház amit nagyon szarul viseltem-egyből 2 kgt fogytam- ezért az orvosom teljes kímélet mellett hazaadott. Csak fekhettem és csak enni mwg tisztálkodni kelhettem fel.

Nagyon jó orvosod van. Elővigyázatos és törődik veled. Nem véletlenül fektetett be úgy döntött hogy a terhespathológián vagy biztos helyen ami valóban így is van. A keze ügyében akar tudni téged. Mindezek miatt szerintem próbálj megnyugodni. Ha nyugodt vagy nincs annyi görcs. Pihenj olvass aludj hallgass zenét fejts rejtvényt kézimunkázz. Teljen az idő. Bízz az orvosodban. Nagyon jól döntött h befektetett még ha neked most ez nem is túl jó. Tarts ki. Ahogy növekszik a méhed még feljebb kerülhet a lepény. A helyzet akkor lessz jó ha néhány cmre kerül a belső méhszájtól. Ezt pár hét idősebb terhességben kevesebb. Próbálj pihenni és bízni, hinni abban hogy ez így lesz!!!! Kitartás nyugodj meg!!! Ja! És amit bent látsz, hallasz azok nem a Te terhességed. Mindegyik valaki másé. Ilyen értelemben csak magaddal törődj.

2019. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!