Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak remalmai...

Másnak is vannak remalmai terhesen?

Figyelt kérdés
Pl hogy koraszülött lesz a babája?
2019. márc. 27. 05:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltak bizony, de nekem szülés után voltak igazán durva rémálmaim. (amúgy az enyém tényleg korababa lett)
2019. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hanyadik hétre született? Miket álmodtál?
2019. márc. 27. 06:01
 3/8 anonim ***** válasza:

34. hétre született, szóval ő már úgy nevezett késői koraszülött. Viszont kis súlyú baba lett a kialakult magas vérnyomás miatt (1380 gramm) . De nem volt vele semmi gond, csak híznia kellett.


Arra már nem emlékszem, hogy miket álmodtam terhesen, de nem volt egy nyugodt éjszakám se azt tudom.

Aztán miután 3 hét elteltével hazajutottunk, akkor kezdődtek ismét, hogy elejtem, betörik a feje.. Ilyesmik.


De ezek normálisak ám, ne aggódj! Tele vagy hormonokkal, és vár rád egy nagy felelősség. Az agyad így próbálja feldolgozni.

2019. márc. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi a választ!

Örülök hogy egészséges a babád!

Második gyermek és az elsőnel nem voltak ilyenek, azért is furcsa.

2019. márc. 27. 06:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem függ össze, talán épp azért vannak most rémálmaid mert már tudod mi vár rád. Idősebb lettél, felelősségteljesebb. Szóval hiába második.. :)


Ne aggódj! Nem jelentenek semmit, ettől még nem lesz tényleg koraszülött! 😊

2019. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Derwer ***** válasza:

Csak hetedik hétben van a feleségem, de neki is van bőven rémálma. Nem annyira a gyerekkel kapcsolatban, de bármi mással.


Sőt, azóta nekem is sok rémálmom van. (nekem se a gyerekkel kapcsolatos, de bőven majd minden este)


30F

2019. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyton azt almodtam, hogy szultem, majd valamiert a szobaban ebredrem. Aztan mentem a csecsemoaokhoz a babamert, ok meg hoztak es mikor meg akartam nezni, akkor lattam csak, hogy ures volt a kis kosarka, de mindenki dicserte, hogy milyen szep nagy baba.


A masik az volt, hogy fiut szultem, meg lattam is a kukijat, ram tettek, aztan megint ugy volt, hogy valamiert erte kwllett mennem, mert a csecsemosoknek volt. Akkor pedig egy lanyt hoztak oda nekem. Ekkor hiszteriazni kezdtem, hogy azonnal hozzak ide a fiam, mert az a lany nekem nem kell, en fiut szultem. De ok meg csak alltak ea neztek.

2019. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én tavaly 9 hetes terhessen azt álmodtam, hogy egy idegen kórhazban állok az ajtó előtt, kilépett egy orvos, átadott egy papírt, rázta a fejét én meg zokogtam.

Aznap mentem ultrahangra ahol már nem volt szívhangja a babának es missed ab lett...

2019. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!