Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ekkora rémálom a...

Tényleg ekkora rémálom a terhesség?

Figyelt kérdés
Még csak 21 vagyok, de már sokat gondolunk párommal a családalapításra. Nyilván még odébb van, de már egészen érdeklődő vagyok az elmúlt időkben a témával kapcsolatban, mindenféle dologról olvasgatok, és őszintén szólva a terhesség meg a szülés kapcsán csak elriasztó dolgokat találok. Betegségek, komplikációk, ez fáj, az fáj, ez nincs rendben, az nincs rendben, ilyen meg olyan baja van a babának meg az anyának a legkisebbtől a legnagyobbig, aztán a baba a terhesség felénél meghal, egyszerűen komolyan annyira elriasztó és félelmeket keltő dolgokat írtok, hogy nem is értem hogy éli ezt túl bárki is. Mondjuk anno a szüzességgel kapcsolatban is ez ment és a legtöbben elhitették a kisebbekkel, hogy örüljenek, ha egyáltalán túlélik, de azért ez más. Azok alapján, amit itt a kismamák és szülők írnak az egész csak egy 9 hónapos rémálomnak tűnik. Mit mondtok?
2019. márc. 27. 21:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Én imádom a terhességet. 25 hetes vagyok, csak kisebb problémáim vannak, de azok a közelébe se érnek annak a boldogságnak, hogy itt rugdos a pocakomban a kisfiam.
2019. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Nyilván mindenki máshogy éli meg.

2019. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem semmi bajom nem volt. En szerettem nagyon.
2019. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Életem legszuperebb 9 hónapja volt, soha annyi enetgiám nem volt mint akkor
2019. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Én nagyon élveztem. Mind a két terhességem probléma mentes volt
2019. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Nálam vészes hányás volt 4 hónapig,majd méhlepényrendellesség miatti vérzés,az állandó rettegés,hogy emiatt baja lesz a babának,2 napnyi vajúdás...sorolhatnám még, de tudod mit? Életem legboldogabb hónapjai voltak ezek még így is és ezerszer újracsinálnám.
2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
En szinte végig hánytam, alig bírtam valamit megenni, magas volt a vernyomásom, végig hordtam a nyarat de ezek ellenére imádtam! Az az érzés mikor mocorog számomra felbecsülhetetlen! 😊
2019. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Borzalmas terhességem volt. Az első perctől voltak megmagyarázhatatlan komoly fájdalmaim. Hamar kiestem a munkából is, végül koraszültem... Jelenleg rettegek egy következő terhesség gondolatától, de az elsőt még így se cserélném el semmiért. Ahogy látom a fiam növögetni, ügyesedni azt érzem minden szenvedést megért.
2019. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
A legszebb kilenc hónap volt az életemben, a behézségekjel együtt. Igen fáj ez-az, de feledteti a babád veled, már nem te vagy a fontos, csak rá gondolsz és, hogy neki jó legyen :) Amúgy jó dolgokról mindig kevesebbet lehet hallani-olvasni sajnos, de hidd el csodás a várandósság :)
2019. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az enyém valoban rémálom volt, vészes terhességi hányás 7 hónapig, fejfájással súlyosbítva, nagyon nem volt jó időszak, az volt jó, amikor végre eljött a császár napja. De a környezetemben mindenkinek tök normális terhessége volt, szóval nem hiszem, hogy ez a rémálom terhesség olyan gyakori lenne.
2019. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!