Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi bajom lehet 28 hetes...

Mi bajom lehet 28 hetes vagyok? Bővebben lentebb

Figyelt kérdés
Lassan egy hete hogy a bal oldalamon borda körül izomszerű fájdalmat érzek,nagyon erősen mozgásra jobban,nyomásra fáj.Aludni nem is tudok szinte.28 hetes vagyok heti egy két alkalommal a hasam felpuffad fáj ami nagyon híg hasmenéshez vezet.Ezután a puffadás elmúlik a has panasz is.Viszont a borda fájdalom nem múlik se torna se nyújtás se pihenésre.

2019. márc. 27. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos! Az olyan mértékű fájdalommal, ami aludni se hagy, orvoshoz kell menni, pláne terhesen!
2019. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál voltam eddig,reuma kenőcsöt ajánlott 2 napja kenem de semmi változás.Komoly dologra egyenlőre nem gondoltam, de már kezdek kétségbe esni mert nem múlik magától.Megyek tethesgondozóba is de addig is hátha volt valakinek hasonló.
2019. márc. 27. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt hetekig nagyon mikor a lányom nagyon fentre ,,költözött" attól fájtak a bordáim így ahogy írod.Én is mentem a háziorvoshoz, mert volt már mellhártyagyulladásom és azt gondoltam tuti az van.Ő meg mondta, hogy ez valószínűleg a baba és aztán a nőgyógyász megerősítette, hogy tényleg a csajom költözött oda fel és azért van ez.Viszont nekem ehhez nem társult sem puffadás, sem pedig hasmenés.Ha teheted nézesd meg magad soron kívül egy nőgyógyásszal akinek elmondhatod a panaszaid.
2019. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha puffadás és hasmenés is társul hozzá, akkor valami emésztési gond. Érdemes lenne vérvételre meg ultrahangra menned gasztróra.
2019. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bordaív alatti fájdalom a Hellp előjele is lehet én megnézetném kórházban
2019. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ős a hellp jobb oldalon fáj.Nekem bal oldalon.
2019. márc. 29. 00:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a nődoki nem mondott semmit,hál istennek nem nőgyógyászati.Reméljük elmúlik magától idővel.
2019. ápr. 2. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátha valaki még így jár leírom mi változott,már csak fekvésnél kellemetlen bordaközi izomláz volt magától elmúlt kb 1 hónapig fájt.
2019. ápr. 18. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!