Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom mostanában?...

Mi lehet a bajom mostanában? Lentebb.

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött. Először csak félrenyeltem, ha rágtam az ételt, utána - bizonyos időközönként - néha a nyálamat is. Sokkal többet nyeltem, mint máskor vagy csak jobban figyeltem rá. Tegnap este tévézés közben volt ez, a végén elkezdtem sírni páromnak, hogy biztos meg fogok fulladni az éjszaka a nyálamban. Azóta kevesebbet eszem, mert félek, hogy félrenyelek. Csak úgy tudok enni, ha folyadékot iszok mellé, savanyúságot, paradicsomot eszek de azt is úgy, hogy nem külön, hanem eszem a húst és eszem mellé egyből az uborkát, hogy a leve elvegye a hús szárazságát. Meg nagyon apróra meg kell rágnom. Tegnap pont emiatt keveset ettem.. Éjszaka pedig munka közben elkezdett fájni a torkom és azóta is fáj. Szerintem mandulagyulladás.. Szerintetek?
2016. máj. 29. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el orvoshoz?
2016. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el holnap gégészetre, más oka is lehet.
2016. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!