Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhesen műtèt miatti...

Koraterhesen műtèt miatti altatás okozhat problèmát?

Figyelt kérdés
Rajt vagyunk a baba tèmán és a nem várt menstruáció előtt 3 nappal lesz egy altatásos beavatkozásom. Az orvos asszisztensnője azt mondta csináljak előtte tesztet,de egyrészt 3 nappal korábban felesleges, másrészt bèltisztítást is kell csinálnom, tehát rengeteget kell innom ezért a hcg tesztnek semmi értelme. Az asszisztens azt mondta,hogy a műtét reggelèn beszèljek ez ügyben az orvossal. Előbb nincs rá lehetőség.
2019. márc. 28. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
6. hétig semmi nem megy át a babába, lévén nincs méhlepény, amin keresztül átjuthatna. Menstruáció előtt 3 nappal pedig... max. mikroszkópos folyamatokról beszélhetünk, amikor még csak kezd kialakulni a petezsák. Szóval nem hinném, hogy ha lenne is terhesség, annak ártana. Nekem úgy volt altatásos műtétem, hogy már ott volt a babám (18 hetes voltam, Őt kellett menteni a műtéttel); makk egészséges.
2019. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmaradt a műtét. Azt mondta az orvos így nem áll neki, mert vetèlèst okozhat,ha terhes vagyok. És egyébként tényleg az vagyok. Csináltak a kórházban rögtön tesztet.
2019. ápr. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!