Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 2napja hulla...

Normális hogy 2napja hulla fáradt vagyok, alig állok a lábamon?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok,de 2napja annyira nincs erőm,hogy az ágyból kikeljek...semmihez nincs kedvem,esek össze.Még a hányingerem is visszajött tegnap,pedig az az első trimeszterben volt csak szerncsére.A boltba is 2napja készülök,de nemjutottam még el,pedig 5percre van.Nem álmos vagyok,csak fáradt,szó szerint kiment az erő belőlem,de egésznap.Eszek gyümölcsöt,a vitaminokat,iszok..stb,szóval nemtudom miért.Másnál is van ez így?Vagy valami gond van?Legközelebb kedden megyek a védőnőmhöz,szerdán meg terhesgondozásra.Az eredményeim eddig jók voltak,vas is,minden....Van valami amivel kicsit"felturbózhatnám"magam?A kávé se használ,mondjuk csak 3/1-ben szoktam néha inni.Valami pezsgőtabi esetleg?Tudtok?Köszönöm ha válaszoltok!
2010. júl. 4. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet hogy most üt vissza az, hogy terhességed alatt nem mertél sosem pihenni.

Én bevallom, 7végeken - főleg míg dolgoztam -volt , hogy délelőtt 10kor elnyomott az álom és délután 1kor keltem fel. Rendszeresen megismétlődött ez a dolog. Egészséges babát szültem, csak a testem jelezte, hogy pihizni kell.

Ha a baba jól van, és a vérkép is oké, akkor nincs nagy baj, egyszerűen csak "felkészül" a szervezeted. (Mostmár egyébként tudom, hogy azért is jó, mert amikor megszületik egy baba az esetek nagy százalékában éjjel többször is fel kell kelni hozzá etetni pl., ami azért nem kellemes....)

2010. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Az elején a pihenéssel ne volt gond,mert a 9.héttől táppénzen vagyok,és olyan hulla voltam akkor,ha akartam volna se tudtam volna mit csinálni,csak pihenni/aludni,akkor rengeteget aludtam,volt hogy délután is,ami sose volt jellemző.EZ volt az első trim.-ben.Azóta nem sokat pihenek,de azért pihenek,csak nem annyit,de ha érzem hogy fáradt vagyok ledőlök,de ez 2napja van ez a nagyon nagy fáradtság,gyengeség.Remélem elmúlik pár nap alatt.
2010. júl. 4. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak a nagy meleg miatt van. Én is fáradtabb vagyok mint szoktam, a lányom is egész nap azt hajtogatja hogy "tente" (19 hós múlt), és fekszik is sokat. Reggel 9ig aludt. Most fogékonyabbak vagyunk az állapotunk miatt is az időjárás változásaira, hatással van ránk jobban. Pihenj, használd ki hogy még lehet! :-)

30 hetes ikres kismama

2010. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Remélem tényleg csak az idő miatt van ez.A derekeam is úgy elkezdett fájni,de már jobb.De még mindig nembírom rávenni magam hogy lemenjek a boltba,pedig muszáj lesz,mert egyedül vagyok,és se kenyér,se magne b6-om ninics már itthon.:S
2010. júl. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!