Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babám már a pocakban is...

Ha a babám már a pocakban is kb egész éjjel bulizik, akkor el is felejthetem az alvást a születése után?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a terhesség második felében kialakult ébrenlét és alvási ciklus lesz jellemző születés után is. 25 hetes vagyok, de a babám az éjszakákat kb nonstop végigkaratézza :D
2019. márc. 29. 16:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés, a lányom tök nyugis volt odabent, és aztán az egyik legnehezebb csecsemő, akivel valaha találkoztam.
2019. márc. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 evita1919 válasza:
A kisfiam amíg a pocakban lakott, szinte minden éjjel bulizott. Mindenki előre sajnált, hogy nem lesz egy nyugodt éjszakánk sem ha megszületik. Ennek ellenére az első két itthon töltött éjszakát leszamitva gyönyörűen végig alussza az egészet.
2019. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!