Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik dpo-ra lett erős a...

Hányadik dpo-ra lett erős a teszt csík?

Figyelt kérdés
14dpon vagyok és a csík még mindig csak fele annyira erős, mint a teszt csík. Azért teszteltem ilyen korán, mert olyan rövidek a ciklusaim, hogy 12dpora szokott megjönnie és nem jött meg
2019. márc. 30. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol meg foganhatott kesobb, de a fele olyan eros csik is hatarozott pozitivnak szamit. A vizeletben mas a hcg koncentracioja, mint a verben, es teljesen egyeni a hcg termelodese is. Megmutatod a teszted? Ezek az enyemek voltak az elso gyerekemnel:

[link]


Ezek pedig nemreg a masodiknal, de most lh teszt miatt tudtam korulbelul a fogantatas idejet:


10 es 11. dpo

[link]

12. dpo, erzekeny teszt

[link]

2019. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt 19. Dpon a tesztem mimt az első válaszolónak a 14. Dpon. Nem vagyunk egyformák ahogy a hcg sem termelődik ugyanúgy a szervezetünkben
2019. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elírta :D 14. Dpon nem csinált 15. Dpo
2019. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Nem tudom mikor volt peteeresem, így az sem hányadik dpo-n keszultek a tesztek. De ha csak kb-re számolom a legelső teszt a 11.dpo körül lehetett... X-epil 25ös teszt, relatív sokára lett teljesen egyforma a két csík

[link]

Ma már 2.5 éves 😍

2019. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. márc. 31. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!