Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványodó terhességi teszt...

Halványodó terhességi teszt mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Március 25-én délután teszteltem, a második csík halványabb volt, de egyértelműen látszott. Másnap ugyaneezzel a teszttel a reggeli tesztnél a második csík halványabb volt az előző napinál, viszont a napközben X-epillel készített már erősebb volt. Ez olyan X-epil teszt, ami tokban van. A március 27-i teszt szintén halovány volt. Ma reggel is csináltam, X-epillel, ami csak tesztcsík, a main szinte nem is látszott a csík. Aggódom. Valakivel történt már ilyen?

2019. márc. 29. 08:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10 napja késik a menstruációm.
2019. márc. 29. 08:07
 2/13 anonim ***** válasza:

5+4 hetes terhesen beindult a verzes...

Velem ez volt, jot nem jelenthet sajnos, amit irsz..:(

2019. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mint a menstruáció? Nem kellett orvoshoz menni?
2019. márc. 29. 08:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagy kémiai terhesség vagy a kazettás jobb mint a sima csíkos 🤷‍♀️ egyfajta tesztel kénne nézni.

Pl mikor nekem késett 5 db one step tesztet használtam ami ugyan erősödött de nem látványosan majd vettem egy facellát ami erősebb volt mint az one step,és azzal be is fejeztem.

14+4 hkm

2019. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel orvoshoz menni. Ha el is indult valami, de közben megszakad a terhesség, akkor gyakorlatilag késői menstruációként tisztulsz. Ha mégsem, akkor ráérsz dokihoz menni 3-4 hét múlva is.
2019. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.
2019. márc. 29. 08:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan tipusu tesztet hasznalj. Ha tovabbra is halvany tesztjeid lesznek akkor keszulj fel hogy meg fog jonni. Nagy eselyel csak kemiai terhesseg volt, megtortent a megtermekenyules de a beagyazodas mar sikertelen volt. Lehet egy kicsit erosebb es darabos lesz a verzesed, de ha minden jol megy akkor kitisztul a mehed magatol.

Amugy azt tanacsolom hogy beszelj a nogyogyaszodal.

2019. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor méhen kívüli terhességre ne gondoljak?
2019. márc. 29. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli nagyon korán elkezd fájni. Ha ettől félsz, csinálj még tesztet 1 hét múlva is, ha addig nem jön meg. Utána mehetsz dokihoz. Méhen kívülinél kávézaccos menstruáció is előfordulhat pozitív terhességi teszt mellett.
2019. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Április elsején megjött, viszont nem görcsöltem, nem erősebb, mint az eddigi menstruáció. A menstruáció napján is még halvány volt a csík. Honnan tudom, hogy nem marad-e valami a méhemben? Ha elment a baba, az nem jár nagy görccsel és intenzívebb vérzéssel?
2019. ápr. 4. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!