Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+4 hetesen nem látott semmit...

4+4 hetesen nem látott semmit az orvos, csak megvastagodott nyálkahártyát. Hcg-m 200. Járt már valaki így? Lehet sikeres terhesség?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen. 7,5 éves a lányom. Korán mentél orvoshoz, ahogy én is akkor.
2019. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentél orvoshoz. Lehet terhesség. Teszteltél?
2019. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, pozitív a teszt.
2019. márc. 30. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy járt. KB. mindenki így jár, aki már a kimaradt menzesz+ pozitív tesztnél hívja az orvost. Rá kb. 2 hétre érdemes menni, akkor már szívhang is van.
2019. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A terhességi tesz még meg se száradt és orvoshoz rohantál. Hogy látott volna bármit is?
2019. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg nagyon korai hogy barmit is lathason. En 5+3hetesen mentem eloszor barnazas miatt. Akkor megallapitotta a mehenbeluli terhesseget, petezsak es szikholyag is lathato volt benne. Egy hetre ra mar volt szivhang is.

Szoval a kerdesedre valaszolva, igen lehet terhesseg. Nyugodj meg es varj turelmesen.

2019. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ekkor tudtam meg hogy terhes vagyok,és nagyok rövidek a ciklusaim (23 nap). Akkor még eszem ágában sem volt orvoshoz menni. Azt ráér a 7-8. héten, addig nem is jó bolygatni ott a dolgokat..
2019. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!