Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes cukorterhelés 0 perc...

26hetes cukorterhelés 0 perc 4,6 60perc 7,2 120perc 7,3 ez nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Diétàn kívül lesz valami teendő?

2019. ápr. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valszeg 180 gramm ch diéta..Ha betartod szerintem más nem lesz. Nekem 8.1 volt, dietetikára kell azonnal menni, ott adnak étrendet, tanácsot és utána méregeted magadnak otthon. Én pl emiatt hála ég egy dekát se híztam :)
2019. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 7,5 ig jo nincs cukor. De ezek szerint ahány intézet annyi szokás ??
2019. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, ahova én járok ott 7 felett már rossznak számít. Szóval ha szigorúan vesszük, akkor nem jó, de nem is a legrosszabb, ezt még könnyen karban fogod tudni tartani kérdező.
2019. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma sikerült beszélnem a dokival szerinte még jó de a diétàt el is kezdtem. Ő is ajánlotta. Nem szeretnék rosszabb eredményt. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!