Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Crinone gél másnak is okozott...

Crinone gél másnak is okozott kellemetlen tüneteket? Hüvelyirritáció stb.

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, két és fél hónapig használtam ezt a gélt, sikeres lombik után vagyok. Már voltam orvosnál szombaton, mert azt hittem felfáztam, de nem, vizelet rendben. Mégis ez a szúró érzés ott lent :( Tegnap a lombikos orvost is hívtam, hogy okozhatja-e a gél, azt mondta simán felmarhatja a hüvelyfalat és hagyjam most már nyugodtan abba.

Ma vagyok 12 hetes. Totál kivagyok, ma hagytam el a gélt, holnap újra megyek dokihoz, abban bízom, hogy javulni fog, ahogy már nem használom.


Bocsánat, hogy hosszú lett.


Tapasztalatok? Nyugtassatok meg, hogy a babáknak ettől nem lesz baja.


2019. ápr. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is Chrinone-t használtam, nekem viszketést okozott.

A betegtájékoztatóban írják egyébként, hogy akár hüvelyi vérzést is okozhat, mert felsértheti a nyálkahártyát.

Nyugodj meg! Nem írnának fel olyat, amitől a babának baja lehet. A baba a méhedben védve van, oda a gél nem jut be.

Arra azért számíts, hogy miután abbahagytad nem egyből szűnnek meg a tünetek. Nekem nagyjából 1 hét kellett, hogy a viszkető érzés teljesen elmúljon, ugyanis kis darabok még bent maradnak azután is. Az orvosom előre figyelmeztetett erre, hogy ne aggódjak.

2019. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál. Nekem a lombikos orvos kifejezetten mondta, hogy öblíteni kell, a sajátom meg most teljesen elhűlt, hogy ilyet nem szoktak terhesség alatt. Ezt én is olvastam, de ez volt a határozott utasítása. Szóval már nem tudtam mi a jó. Mindenesetre most abbahagytam, remélem megjavul minden ott bent.
2019. ápr. 2. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem mondta a lombikos orvos, hogy mossam, pedig amikor megvizsgált látta, hogy ott az összegyűlt anyag. Soha nem mostam ki.
2019. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!