Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki várandósság alatt kellemet...

Aki várandósság alatt kellemetlen illatúnak érezte a párját - hogyan vészelte ezt át a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten elkezdett zavarni a szerelmem testszaga, akkor is, ha nem izzadt, tiszta, ápolt, és nem meló után szaglászom, holott pontosan olyan, mint mindig is volt, csak szórakozik velem az érzékenyebb szaglásom, és a hormonok. Tiszta ciki, hogy ha nem is vagyok éppen rosszul tőle, de majdhogynem, és el kell húzódjak, mikor ölelget, és néha biztos azt hiszi haragszom valamiért, pedig egyszerűen csak nem kívánom (illatilag, hormon ügyileg, az ölelés nyilván hiányozna, mert marha bújós vagyok), viszont sehogy sem akaródzik kiböknöm mi a probléma. Tudom, meg kellene mondanom, de annyira kínos... Vettem neki egy parfümöt Valentin napra, ami mértékkel használva némileg javít a dolgon, de nem tudom mit lehet tenni ezt átvészlelni...
2019. febr. 18. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ki kellene böknöd, mi a bajod, mert így tényleg azt fogja hinni, hogy elhidegültél, és tönkrevágod az egészet. Basszus, közös gyereketek lesz, nehogymár gond legyen egy ilyen apróságot megbeszélni. Mert amúgy igen, apróság, a hormonok miatt van, pár hét múlva elmúlik, épeszű ember ezt megérti, nem cirkuszol rajta.

Nekem ilyen konkrétan nem volt, de a második terhességem elején borzasztó szarul voltam egy hónapig nonstop, létezni is utáltam, nemhogy azt, ha valaki hozzámér. Nos, a 3 éves lányomnak ezt nyilván nem mondhattam, erőt vettem magamon, és vele ölelkeztünk, bújtunk, de ez bőven sok volt, a férjemnek megmondtam, hogy ne haragudj,de ez van, a gyereket is nehéz most elviselni, légyszi hagyj most békén egy kicsit. Megértette, pár hét múlva elmúlt, és minden visszaállt normálba.

2019. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség miatt változik meg a nők szaglása, sokkal érzékenyebbek ennek mind oka van, mégpedig az , hogy minél hamarabb felismeri az ember ha pl. gázszivárgás van, vagy valami vegyszer. Ilyen csodásan kitalálta a természet ezzel is védve a babát. Szüléssel elfog múlni, addig is szépen magyarázd el ezt a párodnak.
2019. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Nagyon rossz volt. Számomra még a szuszogása is "büdös" volt a férjemnek. Én megmondtam neki, meg sem lepődött mert akkorra már szinte mindentől undorodtam. Mondjuk nem azt mondtam neki hogy "drágám büdös vagy" hanem úgy finomitottam hogy a tusfürdődet,deodat,öblitő szagát stb.nem birom. Nagy levegőt vettem és úgy öleltük meg egymást, ezen mindig jót nevettünk. De a legrosszabb az volt hogy a lányom "szagát"se birtam, szörnyű volt hányingerrel küszködve odabújni hozzá.
2019. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nagyon sértő, hogy azt mondod, nem bírod az illatát. Én várnék még kicsit, hátha visszaáll minden a régibe. A hormonok még szülés után is változnak, szoptatás alatt is, akkor ezt mondod még 1-2 évig?
2019. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elèg fura, hogy ezt nem mered elmondani neki.. én konkrétan megmondtam, bocs, büdös vagy 😄

De nem sèrtődött meg, tudja, hogy minden büdös nekem ilyenkor.

Még a tusfurdőm, arclemosóm is illatmentesre cseréltem. Nem bírtam semmi illatot.

2019. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a deoját nem bírtam az első terhességnél. Meg mondtam neki. Aznap el mentünk és végig szagoltatta velem melyik amit az én orrom is bír. Most a második terhességnél is ezt csinálja, de most nincs ilyen baj. Mond el, hogy a dezodorja zavarja az orrod es vegyetek másikat. Nálam megértő volt a férjem.
2019. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A test illatát szerettem, viszont a parfümöt,amit én tőlem kapott.. 🤣 A buszon majdnem hánytam tőle pedig sose fújja magát agyon. Szólj neki,mert félre érti.
2019. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hany hetes vagy? Nekem minden terhességemnel első tünet volt hogy maniasan takarítottam mostam,haját mostam a gyerekeimnek (amikor mar volt nagyobb gyerek persze :))) kutyát furdettem... Onnan tudtam mindig hogy na babás vagyok.

Állandóan budoset éreztem mindenhol.

Ferjem saját illatát halisten nem éltem meg budosnek, ellenben a deo kat állandóan lecsereltettem szegennyel mert hiába tűnt a drogériaban finomnak, otthon majd mellé hánytam :)))

De ez mindig enyhült kozepidore szóval nem az egész terhességet kísérte végig.

És persze szülés után mindig visszaall.

Beszéld meg vele, ez normális dolog!!

Tényleg nehogy azt higgye, vele van bajod. Csak nem sertodik már meg ettől, lehetnek ennél nagyobb bajok is az életben, ki értsen meg, ha nem ő.

2019. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tusfürdőjét, parfümjét tőlem kapta. Most mindkettőt undorítóan édesnek érzem, de ha a parfümből pl. csak egyet fúj, és nem abban úszik, akkor viszonylag kellemes... Ő viszont... Nem büdös, mégis taszít. Szerintem a feromonjai vagy tudom is én.

Tudom, hogy meg kell mondanom, de szegény 10 hónap együttlét után azt is csak emésztgeti, hogy 2 gyerekes apa lesz, illetve volt egy vérzésem 7 hetesen, most vagyok 10 hetes, szóval a szextől is eltiltottak... Ha közlöm vele, hogy fura illata van, szerintem kitér a hitéből 😂

2019. febr. 18. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:
8 vagyok, óhh hát akkor türelem , tényleg simán lehet hogy pár hét és a múltté lesz ez a durván kifinomult szaglás :))
2019. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!