Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az elektromos...

Szerintetek az elektromos cigi terhesseg alatt ami nikton mentes az karos?

Figyelt kérdés
Most derult ki,hogy baba van a dologban 5 honapos vagyok,eddig rendesen mentsrualtam.Az ehavim ki maradt.Eddig elszivtam napi 15 szalat kb. Keso atallni szerintetek az elektromos cigire ? :( nagyon buntudatom van,es felek hogy baj lesz. Nem kioktatast varok,koszonom.
2019. ápr. 2. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én még ilyennek se tenném ki a babámat, de te tudod.
2019. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

5 hónapos terhes vagy?

És nem vetted észre eddig?

Szerintem ne szívj semmit

Komolyan

2019. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem már bőven ártottál a magzatnak az elmúlt öt hónapban. És még akarod tömni méreggel? Térj már észhez!
2019. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
És még nem akarod hogy kioktassunk. Tehát érzed, hogy hülye vagy.
2019. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Orulok,hogy ennyi okos ember van. Azt momdtak ne tegyem le a cigit egybol ezert kerdezem az ecigit. Azt,hogy nem vettem eszre arrol nem tehetek.MENSTRUALTAM,semmifele tunet nem volt.
2019. ápr. 2. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Minden ilyesmi ártalmas. Hogy lehet, hogy ekkora terhességet nem ismertél fel? A rendes menstruáció kizarja a terhességet. Valami eltérés biztosan volt.

Minden rendben egyébként a babával?



Azt tudom javasolni, hogy azonnal hagyd abba a cigarettát, minden formáját. Csak akkor próbáld a nikotinmentes e cigit, ha nem sikerül lemondani rólam

2019. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Hogy nem vetted észre? Nem menstrualtal.. Fizikai képtelenség. Csapd fel a hetedikes biológia könyved. A vérzésed oka valami más volt. Magzat mozgás sem tűnt fel?
2019. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi okos van itt. Nekem 3 hónapig jött meg úgy hogy terhes voltam. 16. héten látott orvos. És közölte van ilyen. 100-ból 1 de van szóval már nem képtelenség. Amúgy ha 5 hónapig cigiztél folyamatosan akkor vagy válts elektromosra vagy esetleg egyre jobban (minél jobban) csökkentsed a napi cigit. Egyik ismerősöm végig cigizte a terhességét (napi 4 szálat ha elszívott, úgy hogy terhesség előtt elszívott napi 20-at). Ahogy ő mondta "kívánta" na bumm. A kisfiú meg teljesen egészséges.
2019. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen mindegy,hogy mit írunk,mert úgyis bagózni fogsz.Az ilyen igénytelen,felelőtlen típusú emberek nem változnak meg.Neked még az anyai ösztönöddel is baj van,ha nem hagytál fel a dohányzás összes formájával,amikor megtudtad,hogy terhes vagy.

Minden káros,ami nem tiszta oxigén.

2019. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is próbáld meg teljesen elhagyni, hisz ha áttérsz a nikotinmentes e-cigire, akkor már le is szokhatsz a sima cigiről, hisz a nikotin tesz függővé. Az e-cigit nagyon nem ajánlják sehol az igazi cigi kiváltására..

[link]

2019. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!