Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismerősöm erős dohányos...

Ismerősöm erős dohányos (volt), most kismama, a "rendes" cigiről áttért az elektromos cigire. Ez nem olyan káros?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy nikotinos vagy nikotin mentes.

Ha mentes, akkor ugye nem káros, mert csak vízgőzt vagy mit szív be.

2012. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, nem is tudtam, hogy van nikotin mentes is:-) köszi a felvilágosítást:-)
2012. dec. 16. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Az elektromos cigiről is az a hír járja, hogy nem egészséges, ugyan úgy mint a cigi. Én is erős dohányos voltam, napi 1-1,5 doboz cigi, amikor a tesztem pozitív lett, gondolkodás nélkül letettem, mert csak arra tudtam gondolni, hogy ártok neki. Olyan nincs, hogy valaki ne tudja letenni. Akaraterő és felelősség-érzet kérdése.
2012. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Annyira nem káros, mint a rendes cigi,főleg ha nikotinmenteset szív. De még ha nikotinos is, legalább csak azt szív be, kátrányt meg szénmonoxidot nem, mint a rendes cigivel. A nikotinmentes esetében meg csak aromás vízgőzt szív be.
2012. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsótól kérdezném, hogy szerinted a nikotin nem árt a babának? Szegény már nikotinfüggőként jön a világra. Nem lehet azt mondani rá, hogy jobb, mintha kátrányt szívna, mivel mindkettő rossz!
2012. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom milyen van neki. Csak olyan rossz nézni kezében a cigit,miközben gömbölyödik a pocakja:-( remélem "csak" leszoktatónak használja, és leszokik róla a baba érdekében!
2012. dec. 16. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na a sok láncbagós, pocakos-bagós pontozgat! :) Ki hitte volna? :)


Le kell tenni, olyan nincs, hogy nem megy.

2012. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most minek kell támadni? Örültök, ha találtok valamit, amin lehet kötekedni? Egy szóval sem írtam, hogy nem káros, csak mert esetleg nikotint tartalmaz. Csak hogy egy fokkal még mindig jobb. Csak a kérdésre válaszoltam, mivel a kérdező láthatólag nem ismeri az elektromos cigit, leírtam, hogy miben másabb. Azt mindenki tudja, hogy a cigi meg a nikotin árt a babának, maga a kérdező is, hiszen pont ezért tette fel a kérdést, mert aggódik a dolog miatt. Azért, mert nem ecseteltem ki ezt a részét, nem kellene egyből azt kihozni, hogy én pártolom, ezt a dolgot. Egy pillanatig sem. Én is dohányoztam, de mikor kiderült, hogy terhes vagyok, egyből letettem. Őszintén szólva terhesen még ilyen elektromos cigit sem szívnék nikotinmentes kivitelben sem.
2012. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-asnak: én értettem, ez a lényeg:-) sajnos ez is olyan téma, ahová szívesen jönnek a lepontozók:-( köszönöm a válaszokat:-) tőlem mindenkinek ment a zöld pacsi, pedig nem szoktam használni a mancsokat:-)
2012. dec. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!