Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esténként hidegrázásom van...

Esténként hidegrázásom van amióta terhes vagyok. Van erre bevált megoldás?

Figyelt kérdés
23 fok van a lakásban, két pulóver és egy takaró alatt didergek minden áldott este. Nem érzem hidegnek a levegőt, mégis kezem-lábam jéghideg, és borzongás futkos a hátamon. Olyan érzésem is van, mintha gyomoridegem lenne. A hőmérsékletem normális. Gondolom a hormonok szórakoznak... 7. hétben vagyok.
2019. ápr. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak pár napig tart nyugi
2019. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két-három hete érzem.
2019. ápr. 2. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi már csak ilyen, mindenféle szokatlan tünettel. Aztan vagy elmúlik vagy nem, ha másnem a szüléssel elmúlik.
2019. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok a legelejetol, most 9 hetes vagyok de meg mindig tart. Neha ugy reszketek hogy a gyomrom is felkavarodik.
2019. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyetek rendben van? Vernyomasotok nem alacsony?
2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy és vérnyomás is rendben. Két hete nézték.
2019. ápr. 3. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, van hogy éjszaka jön rám,de már ritkábban, nem minden este/éjjel. 11hetes leszek holnap.
2019. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!