Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami bevált megoldás bepállá...

Valami bevált megoldás bepállás ellen? Nektek nincs ilyen problémátok?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam szájából szinte folyamatosan folyik a nyál, hiába törlöm meg neki, kb egy felsőt 10 perc alatt szétáztat, ez ugye életkori sajátosság.

De sajnos bepállt a nyaka 1 hónapja, nagyon ronda piros és száraz neki, doktornő mondta hogy gombás lett a nedves közegtől, kenegessük canestennel.

Na most a canesten hiába kezdi elmulasztani, vagy lejjebb vinni a gyulladást, ahogy szétázik a mellkasán a body rögtön bepirosodik megint.. most pl a pizsamáját áztatta szét amit este nem is láttam, de reggelre megint tiszta gyulladt neki a bőrfelület..

Hogyan tudjátok ti szárazon tartani a nyálzó babátok ruháit?

Ha mindig átöltöztetném egy nap kb 20 felső elfogyna, nyálkendőt meg itthon letépi magáról, meg ha az vizes lesz ugyanott tartok.

Ötleteket megköszönnék, most hörghurut vírusszezonba ez miatt nem vinném beteg gyerekek közé dokihoz.


2017. márc. 2. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyálkendő vagy előke a nyakába. És sűrű öltöztetés.
2017. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyalkendo. Krembol pedig Cremor Refrigerans.
2017. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mondom ,nem tűri meg magán a nyálkendőt, elkezdi rögtön tépni ha meg nem szedem le akkor hátraveti magát és sír. :-/
2017. márc. 2. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Növényi olajjal (pl. körömvirág, oliva) kenegesd. Azt nem szeretik a gombák, és ápolja a kiszáradt, gyulladt bőrt.
2017. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt kipróbálom :)
2017. márc. 2. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehet kapni olyan eloket ami nem engedi at a folyadekot. (Kulfoldon elek nem tudom otthon van e) En a rovidujju body fole raktam es ra meg egy hosszu body (ket ruha reteg koze) igy csak a hosszu body lesz vizes nyalas az also nem es a nyaka sem...en igy csinaltam anno...enyem sem turte az eloket meg magan.
2017. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 4,5 hónapos, neki is bepállik a nyaka. Nála a neogranormon lehúzza a pirosságot, és utána hintőporozom. Sok mindent kipróbáltam, így se tűnik el 100%-ig, de eddig ez vált be a legjobban.
2017. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most a körömvirágkenőcs ami legjobban bevált és folyamatosan törlöm a száját, és szárazon tartom lehető legjobban a területet.. Nekünk se múlik el 100% de sokkal szebb!

Jön a foga mint kiderült, ha jól látom 2 egyszerre ezért se alszunk éjjel, na de ennek köszönhető ez a bő nyálzás is -.-..

2017. márc. 5. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!