Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetélése,...

Akinek volt már vetélése, nyugodt tud maradni?

Figyelt kérdés
Tavaly missed ab volt a 9.heten. Semmit nem éreztem, csak azt, hogy elmúlt minden terhességi tünetem. Sima uh-ra mentem, ahol már nem volt szívhang. Most újra terhes vagyok. 8hetes. Egyszerűen rettegek, hogy rendben van-e minden. 10 hetesen kell mennem újabb uh-ra, pont átlépem ugye a 9 hetet... annyira stresszelek, szívem szerint legalább hetente mennék, hogy megnyugodjak. 7. heten egyfolytában émelyegtem, most mar napok óta semmi. Ti hogy vészeltétek ezt át?

2019. ápr. 4. 07:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Neked is boldog babavárást 4.es válaszoló.

Igen ott néztem. De csak az én aortámat találtam meg. Illetve ma hallottam olyan susogos hangokat. Lehet az a mozgása volt.

2019. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jovoheten énis veszek vagyis itt lehet kölcsönözni a babacentrumból. Jövőhét pénteken leszek 12 hetes. Csak megtalálom az ő szivecskéjét, és ha igen legalább nyugodtan megyek az UHra. Te is probálkozz hátha megtalálod!

4es voltam.

2019. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sajnos sokan vagyunk ebben a helyzetben! Az aggodalmamra rátesz egy lapáttal, hogy nagyon nagy stressz van az életünkben jelenleg, próbálok nyugodt maradni, de nehéz.

Ilyenkor azt kívánom, hogy bár rosszul lennék, émelyegnék, akkor tudnám, hogy minden rendben. (Persze biztos, hogy nem egy leányálom egesz nap hányni...)

Nekem van angel sound-om, de én is csak a sajátomat találtam meg vele.

2019. ápr. 4. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

2 éve februárban szabalytalan petezsák műtét lett a vége .

Rá 5 hónapra lettem ujra terhes , verzèssel 6.-8. Heten megint , én hetente menten a dokimhoz de amig meg nem mizdult mindennap rettegtem. Azt kívántam az se érdekel ha végig hányom csak legyen rendben .39+4 re szuletett . És végig hánytam. De megérte🙂

Kitartás nektek

2019. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 momoka 2002 ***** válasza:
Lanyok. Minel tobbet stresszeltek annal tobbet artotok a babatoknak. Bizzatok magatokban es a fejlodo magzatotokban. Csak pozitivan. 4. Terhessegem 2 ev alatt. Meg 20. Nap a terminig. 6. Heten szivhang uh-n majd legkozelebb a 20. Heten lattam ot. Neha en is beparaztam en 8. Hettol hallom a szivhangjat itthon. Bar csak hetente hallgattam aztan mikor mar erzed mozogni nyugi lesz. Ez a terhessegem csoda, lesz ami lesz alapon mindenfele "hormon" gyogyszer nelkul vagtunk bele. Bizzatok magatokban es a temeszetben es akkor stresszeljetek ha megvan ra az okotok. Puszi mindenknek es boldog babavarast. ☺
2019. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Vicky92 ***** válasza:

Üdv.! Én úgy tudom hogy a betöltött 14.terhességi héttől lehet szívhangfigyelő készülékkel hallani a magzat szívhangját.

Nem okoskodásból, csak az is stressz helyzet ha fiatalabb terhességi hétnél esetleg nem halljátok. Én a 20.héttől használom, először mi is csak a sajátomat találtuk meg, bár mi csak közös meghitt időtöltésre használjuk.

Boldog babavárást!😊

21hkm

Boldog babavárást kívánok

2019. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!