Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már volt vetélése az...

Akinek már volt vetélése az hogyan viselte az utána következő terhességét?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos nekem mar volt egy vetelesem tavaly, most megint terhes lettem es nagyon aggodok, hogy mivan ha megint elvetelek.... Faj a hasam neha hol kicsit hol jobban de a terhessegnek tudom be hogy nevekszik a mehem... megis mindenben a rosszat latkm es mjnden pisiles utan nezem a wc papirt hogy veres-e vagy sem.... nagyon bennem van a felelem, hogy mivan ha megint elmegy a pici. Most vagyok kb 5 hetes terhes. Aki volt mar ilyen helyzetben tudna nekem meselni,tanacsot adni vagy barmi tapasztalatot? Elore is nagyon szepen koszonom.
2018. okt. 18. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban vesztettem el a babát, 9 hetes volt. Szerencsére (orvosi engedéllyel) hamar újból várandós lettem, most vagyok a 31. hétben. Nos, örökös aggódás. Az első ultrahangig, aztán a kritikus 12-ig hétig, aztán azért, hogy nincs-e valami betegsége. Amikor megmozdult, miért ilyen hamar, ha sokat fickándozik biztos nem érzi jól magát, ha nyugton van miért van nyugton? Most a mérete miatt aggódunk, mert 2 héttel nagyobb mint kellene... Megint vizsgálatok, hátha terhességi cukorbetegségem lett (eddig nem volt). Közben élvezem minden egyes másodpercét, a szívem mélyén tudom, hogy tökéletes kisfickó, és már most szerelmes vagyok bele :) A "ne aggódj, minden rendben lesz" tanácsokkal tele a padlás, gondolom neked is majd mondják kb. 1 milliószor. De te aggódsz, ami természetes is. Kitartás!
2018. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 9 éves fiam és egy 2 éves lányom. Idén márciusban volt egy missed ab.om, 10 hetesen. Szeptemberben pozitív lett a teszt, bár 4et csináltam, halvány lett mind (1 hét után is). Beparáztam, hogy tuti kémiai, vagy nem marad meg megint. 7 hetesen mentem orvoshoz, doki kézzel semmit sem érzett. Uh. Szonográfus kérdezte, hogy ha baba van, örülünk-e? Mondtam, hogy persze, mert márciusban volt egy műtét. Mondta, hogy akkor azt felejtsem el, és örüljek, majd hangot adott a gépre, és hallottam a szívpulzálást. Sírtam. 12 hetesen kell mennem legközelebb... Tiszta ideg vagyok, még van 2,5 hét. De semmi terhes tüneten nincs (eddig egyik terhességemkor sem volt). Így folyton parázok, hogy mi van, ha megyek a 12. hetesre és..... Bele sem merek gondolni...

Csak pozitívan! Minden rendben lesz!

2018. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sose volt eddig vetélésem(koppkopp), de ennekellenére így is állandóan aggódok és félek...

pedig jelenleg a második gyerekünkkel vagyok várandós, azt hittem lazább leszek..hát nem jött össze

hány hetesen veszted el az elöző babád? Kiderült az oka? Ne aggódj 9 hónap múlva egészséges babát fogsz szülni!

2018. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 6 hetes volt amikor elment, nem derult ki az oka. Ultrahangon már nem lattak semmi erdemlegeset csak a vervetel eredmenyebol tudtak hogy terhes voltam.
2018. okt. 18. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Első terhességem lett missed ab ikrekkel, üres petezsákokkal műtöttek 9 hetesen. Van azóta egy 3 éves kislányom, és 27 hetes vagyok a kisfiammal. Az első trimeszterben aggódtam nagyon mindkettőnél, be is iktattam plusz uh-t az első meg a 12. heti közé, mert megőrültem volna. Aztán a 12 hetes uh után egy fokkal már jobb volt, de akkor tudtam nyugodt lenni, amikor már éreztem őket rendesen mozogni, tudtam velük kommunikálni. Tehát pl. ha egy ideje nem éreztem, ettem kis csokit, és elkezdett mocorogni. Szerencsére mindkettőt hamar kezdtem érezni, úgyhogy erre nem kellett sokat várni. De őszintén szólva legszívesebben előre pörgetném az időt oda, hogy hurrá, megszületett, egészséges.
2018. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes volt, mi onkoltsegen kivizsgaltattunk engem reszletesen. Kiderult a baj, de annak ellenere, hogy kezeltek vegig, vegig rettegtunk. Mindig volt valami baj is, tobb vagy kevesebb magzatviz, verzes, amnio. Mar nem is emlekszem mindre...Most 2,5 mult a kisfiunk es most kezdjuk elfelejteni a terhessegemet.:)
2018. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 12. Hétig - genetikai uh- borzasztó nehezen.. Az alatt barnazas és egyebek miatt 4x voltam orvosnál amikor láttam is h jól van akkor 2 napig nyugodt voltam.

Hiába próbáltam nem tudtam nem aggódni.

2x vetéltem előtte

Viszont kB 4 hos kor után elszállt a pára (nagy ritkán vissza tért)

A végén jött a szülés pára 😅😅

2018. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 hetes voltam, amikor elment. Volt már szívcső pulzálása is.

Hamar teherbe estem újra, én is minden pisilés utàn vizslattam a papírt, hogy véres-e. Nagyon paráztam, de a 12. hét után picit nyugodtabb lettem. Valójában az egész terhességet végig aggódtam, de azért kibírtam ;)

Most a kistesóval vagyok várandós, sokkal nyugodtabb vagyok, mint az előző terhessègben.

Gondolj arra, hogy ha egy baba el akar menni, akkor nem tudsz mit tenni, inkàbb, mint hogy betegen, szenvedve kelljen élnie.

Abban viszont higgy, hogy van egy baba, aki Titeket választott, és Veletek fog maradni! ☺️

Boldog ès nyugodt babavàràst!

2018. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!