Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Húgyúti fertőzés terhesség...

Húgyúti fertőzés terhesség alatt tünetek nélkül? Antibiotikum így is kell?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok, kb 2 hete erős derék táji fajdalmaim voltak alhasi görcsökkel, csípett a pisilés stb... a dokim nem adott semmit, elküldött laborba. Azóta sokkal jobban vagyok, nem faj semmi, megjavultam, jó egy hétig elég rossz volt még. Ma jött meg az eredmény miszerint nagyon magas enterobacter szám a vizeletemben, doki irt antibiotikumot.


Az a kérdésem hogy így is be kell szedni hogy már jobban vagyok? Tulajdonképpen ez egy két hetes eredmény. A háziorvosom azt mondta hogy a 16+ hetes terheseknek akkor is kell antibiotikum ha tunetmentesek. Ti voltatok hasonló helyzetben? Félek hogy többet ártok...


2019. ápr. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum teljes biztonsággal szedhető terhességben. Akkor sem ártanál vele a kilenc hónapig minden nap szednéd.
2019. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább szedd minthogy felszálló baktériumtól elvetélj szerintem. (én is kb ennyi idősen szedtem)
2019. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 hetes terhesen teljesen mas miatt vizsgaltak, semmi tunetem nem volt, se antibiotikum elott, se utan....
2019. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!