Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja pozit teszteltem,...

Pár napja pozit teszteltem, nagyon gorvsolgettem, ma nem érzek már semmit, más se érez semmit?

Figyelt kérdés
Eddig volt hasfeszülés, ma reggelre az sincs. Már 2x vetéltem, emiatt paràzom. 3 napja kellett volna megjonnie. Tudom h kicsi de ultrot szedek és félek csak azért nem jön meg mert a kup visszatartja.

2019. ápr. 5. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pozi a teszt, akkor ne izgulj.
2019. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Tesztelj megint. Ha erősödött használd tovább az utrogestant.
2019. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, nekem is volt egy vetélésem, így én is elég félős vagyok! Legelején nekem 3 napokra is akár elmúlt minden tünet, utána visszajöttek. Most is van, hogy teljesen jól érzem magam napokig, kezdem elfogadni, hogy ez tényleg ilyen. Próbálj nyugodt lenni!
2019. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erősebb lett a teszt de annyira nem érzek semmit;( a puffadás is elmúlt. Borzaszto ez a varakozàs ;( csak nem értem miért gorcsolt ennyire... ;(
2019. ápr. 5. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Nekem is úgy volt, hogy először beágyazódástól mellfajdalom, puffadas! Utána olyan 4+3-nal hatalmas görcs és hasmenés este, reggelre elmúltak a tünetek. Biztos voltam benne, hogy vége! 3 napig semmi tünet! Utána szépen jöttek vissza a tünetek és eddig minden rendben! Kérlek próbálj nyugodt maradni! Nincs ráhatásod arra, hogy mi fog történni, de a felesleges aggodalomba bele lehet őrülni...
2019. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van, ebbe bele lehet örülni :( lhet jövöhéten elmegyek dokihoz h megnézze elindult e valami
2019. ápr. 6. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csendesedni vélem az amúgy kellemetlen tüneteimet. Szintén utrogestant kaptam,3x1-et hüvelybe. Előtte leszakadt a mellem, a méhem olyan volt, mintha belülről kaparnák, egyszóval rosszul voltam. Szerintem az utro teszi a dolgát. Nem is normális, hogy ennyire kis terhességnél ennyire tudatában legyünk.

Én is jobban vagyok, nyugodtabb is lettem. Pedig 2x vetéltem már. De most azt érzem,hogy normalizálódott,nem azt,hogy megszakadt a várandósságom.

2019. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!