Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S terhessègem 7. Hetèben...

S. O. S terhessègem 7. Hetèben jàrok de mèg nem vizsgàlt meg orvos, milyen vizsgàlatok fognak törtenni az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma van időpontom dokihoz,mivel első terhessègem foggalmam sincs hogy mi fog törtènni,ràadàsul külföldön èlünk ès itt màs a vizsgàlati rendszer,csak a 12.hètre kaptam az első ultrahangos vizsgàlatot,de erősködtem hogy had mehessek hamarabb is mert pàrszor tapasztaltam èles fàjdalmakat es kicsi barnàzàst( genny szìnű inkàbb) bocsànat....nem hiszem hogy lesz ultrahang....de èrdekel pl hogy nögyògyàszatilag ha vizsgàl mindent ugyan ùgy csinàlhat mintha nem lennèk terhes? Pl kacsa ès tàrsai? Megnyomkodhatja a hasamat?

2019. ápr. 5. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A verzes miatt en kernek ultrahangos vizsgalatot, panaszmentesseg eseten viszont valoban eleg lehet a 12. heti uh. 8. het utan mar hasin is latjak.


Amugy Magyarorszag es Nemetorszag is nagy eltereseket mutat, Magyarorszagon tobbszor hallottam, hogy csak a 8. hettol neznek sok helyen, es csak hasin, Nemetorszagban is ez orvosfuggo.

2019. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mindent rendben talàlt ma a doki ès ìgy èn is megnyugodtam,mi den eredmèny tökèletes :) de uh csak a 12.hèten lesz :)
2019. ápr. 6. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!