Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok a tobbi...

6 hetes terhes vagyok a tobbi lent?

Figyelt kérdés
Szoval 6 hetes terhes vagyok ma voltam orvosnál és azt mondta hogy nem lát semmit nem tudja 100% osan megmondani hogy terhes vagyok de a teszt pozitiv de nem lát semmit csak nyálkahartyát jart mar igy valaki ?
2019. ápr. 5. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg 6 hetes lennel akkor mar kellene lasson tobbet is. Nalam 6+3hetnel mar volt szivhang. Biztos hogy 6 hetes vagy? Nem fogant kesobb? A nyalkahartyara mit mondott, milyen vastag?
2019. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott? Normális ez? Visszahívott? Csak mondott valamit, ami használható
2019. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ugy mondd ez az orvos le szarta az egeszet azt mondta 26. -án menjek vissza megvizsgált nem tudom ilyenkor lehetne kacsát be dugdosni?? Nem mondot semmit nem tudja 100 -ason megmondani babas vagyok e vagy nem van olyan hogy ki marad a verzes de mondtam neki doktor ur mar a teszt is pozitiv akkor hogy ? Mikor mar 2 havi nem jon meg nem ertem .... meg a napokat sem szamolta ki mikor szuletne semmi egyalralan nem is erdekelte meg hozza azt mondta nekem ez nem igy mukodik hogy maga csak ugy terhes..... nagyon szeretnek ezt a babat mert az elozo terhessegem spontan vetelesel vegzodot 12 hetesen es hogy most mondta nem lat semmit ideges vagyok es felek ... de hetfon fel keresek egy masik orvost mert ebbol nincs semmi ...
2019. ápr. 6. 09:05
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak nyálkahártyát lát azt mondta varjak turelmesen
2019. ápr. 6. 09:06
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

1es vagyok

Az az orvos egy barom es meg finoman fogalmaztam! Mar volt egy vetelesed is ennek ellenere ilyen lesz@rom modra kezeli az eseted?! Felhaborito! Tobbszoros vetelokent teljesen egyutt erzek veled kedves kerdezo. Most pihenj es fekudj amennyit csak tudsz es hetfon menj egy masik orvoshoz. Drukkolok neked hogy minden rendben legyen!

2019. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amugy verzel vagy barnazol is?
2019. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szegénykém, ilyen érzéketlen orvost...lehetne megértőbb is, mintha fogalma sem lenne mennyit aggódik egy nő a babájáért
2019. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a helyedbensűrgősen egy másik orvost keresnék. Sőt én tuti elmentem volna másik orvoshoz is, hogy őmit mond/lát.

Nekem. 5hetesen már 8mm petezsákot látott szikhólyaggal.

Szerintem mennj el másik orvoshoz! Ezt a dokit meg kerüld el nagy ívben!

Nagyon nagyon szoritok neked!!

Irj mindenképp!

2019. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Barnáztam pár napig azt mondta az nem gond magánorvoshoz fogok menni már hetfon remelem nincs semmi gond ez az orvos egy barom volt :( nagyon felek remelem nincs semmi baja a babamnak
2019. ápr. 6. 11:25
 10/20 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltel legelőször pozitívat? Ha nem lát semmit akkor 4 hetes lehetsz és később volt ovud!
2019. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!