Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesseg alatt meg volt...

Aki terhesseg alatt meg volt fazva az mit vett be?

Figyelt kérdés
Holnap delutan tudok csak dokihoz menni. De nagyon kapar a torkom hoemelkedesem is van 37,7. Illetve folyik az orrom is.

2019. ápr. 8. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
C vitamin,sok folyadek, mez, citrom, gyomber es a torkodat meg langyos sosvizel gargalizald. En egy het alatt atestem a megfazason. Lazat csak akkor csillapits ha 38 fole megy, nekem is volt 37.8 de azzal nem csinaltam semmit. Pihenj sokat es ha tudsz akkor aludj amennyit birsz, mert az is sokat segit. En 9+6 hetes vagyok, javaban elem az "allva is elalszom" korszakom ugyhogy nekem nem volt nehez a sok alvas.
2019. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vicky92 ***** válasza:

Szia!

Én tökéletesen megértem az aggódalmadat!

19 hetesen (kb.3hete) rohadtul meg voltam fázva. Nekem csak 37,2C volt a hőm ,de azt is megéreztem mert nem nagyon szoktam lázas lenni.Este mertük a párommal, akkor már nagyon folyt az orrom is, sok parnát raktam a fejem alá,szarul kaptam levegőt.

Egyfolytában a babámra gondoltam, el is sírtam majdnem akkor este magam,ha én ilyen szörnyen érzem magam vajon ő hogy érezheti magát,akkor este addig el sem aludtam amíg nem éreztem hogy ficánkol♥️♥️♥️ De nem lett semmi gond,átvészeltük. Én nem voltam orvosnál ,se semmilyen gyógyszert nem vettem be.

Leginkább forró tea, egész nap takaró alatt,pihenés...

Jobbulást kívánok Neked!😊

2019. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elején 3hetig nyomtam a náthát, most is pár napig. Van egy herbal swiss nevű gyógynövényes italpor. Azt ittam, ennek van mell/hát kenőcs, orrspray, köhögés elleni szirup. Gyógyszertárban beszerezheto. Az első kettőt ajánlom. Az orrspray borzalmas és a szirupbol inkább a jó éjszakát lándzsas utifuvet ajánlom. Migrenem volt 6napig,kek panadolt szedtem vagy benuront is lehet, ugyan az. Lázat terhesen mindenképp csillapítani kell. Nekem azt mondta a dokim ha lát akkor irány a kórház. Vár ez új volt, mert első terhességnel nem mondtak ilyet. Lázas mondjuk nem voltam.
2019. ápr. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már másodszor vagyok megfázva mióta terhes vagyok. Tengeri sós orrspray, folyadék, esetleg kamillás gőzölés. Sztem egy megfázást ki lehet bírni.....
2019. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!