Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozatnál kell...

Apasági nyilatkozatnál kell valami igazolás az anya részéről hogy hajadon?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy kell hajadonsági nyilatkozatot tenni. Mikor az első gyermekünket vártam, akkor vettünk lakást és mentem az okmányirodába bejelentkezni, új lakcímkártyát csináltatni. Előttem is pont egy kismama volt. Mikor sorra kerültem, kérdezte az ügyintéző, hogy ön is hajadonsági nyilatkozatot akar tenni. Mondtam nem. Égett a pofáján a bőr. Bocs, hogy ezt a storyt leírtam, innen tudom, hogy kell nyilatkozni.
2019. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett (2017),mert elektronikus úton ellenőrizte az ügyintéző az anyakönyvet,amiben természetesen benne szerepelt,h hajadon vagyok. Apukának is megnézték, h nős-e. Már e úton vezetik az anyakönyvet,országos szinten belelátnak.
2019. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
2 vagyok. Am nem értem,miért égne a bőr? Van aki nem szeretne férjhez menni,de családot szeretne...mi ezzel a gond a 21.században?
2019. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett. Tavaly novemberben csináltattuk, megkérdezték, hogy voltam-e házas.
2019. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elváltál, akkor kell bizonyítanod bíróság által küldött levéllel, hogy elvált vagy.Amúgy ha soha nem voltál férjnél akkor nem.
2019. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 éve még kellett, de akkor meg nem volt központi nyilvántartás. Ellenőrizni, ellenőrzik ez biztos.
2019. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja csináltattuk. Nem kellett, belelátnak a rendszerbe online.
2019. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is egy hónapja csináltattuk, nem kellett semmi ilyesmi. Még csak meg sem kérdezték. (hogy a gépben mit látott, azt nem tudom)
2019. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!