Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 pozitiv teszt akkor ez...

199510 kérdése:

5 pozitiv teszt akkor ez terhesség?

Figyelt kérdés
5 pozitiv tesztem lett. 5 éve probálkoztunk és egyszerüen nem tudom felfogni hogy sikerült! Ugyan olyan érzésem volt/van mindha megakarna jönni és enyhe hasi szúrkálást érzek alul a méhemnél. Orvoshoz 2 hét múlva kell mennyek. És agodok hogy ne legyen semmi baj! Nektek is volt megjön érzésetek vagy hasonló tünet?
2019. ápr. 10. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egész a 14 hétig volt megjön érzés. Sőt néha még nagyon enyhén mintha most is előjönne. 19 hetes vagyok
2019. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan 8.hétig volt mindjárt megjön érzésem, utána felvaltotta a hányinger
2019. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En most vagyok 10 hetes es meg most is van ez az erzes. Ma reggel pl. olyan erosen gorcsolt a hasam hogy megint lesugarzott a labaimba a fajdalom, de kb 5 perc mulva teljesen megszunt a fajdalom.
2019. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyukothatók hogy akkor nem csak nálam van igy! :)
2019. ápr. 10. 09:08
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Sosem ertem valaki miert nem megy el dokihoz? Mi ertelme ennyi tesztnek? Menj orvoshoz o mond biztosat mi csak sajat tapasztalatot tudunk. Am szerintem terhes vagy
2019. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

5 pozitív teszt... nem, nem terhesség, bmeg, hanem tuberkolózis.

Szerinted?

Nem értem az ilyen kérdéseket.

2019. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak olyan érzésem volt,hanem meg is jött 3 hónapig rendesen elsőnél azért szépen beparáztam a pozi teszt után,szinte le is mondtam róla.3 hónapig hetente kellett mennem dokihoz,hogy rákukkantsanak de mindig ott volt és egészséges volt :)
2019. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gratulalok a babahoz. Normalis a mindjart megjon erzes, nekem is eleg sokaig igy volt, kb 14-15.hetig, nem lesz gond.
2019. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál de nem látott még semmit, épp ezért mondta hogy 2 hét múlva mennyek vissza. Csak megjön érzésem van és ez miatt félek hogy megjön. És persze hogy nem fogom még fel 5 év után!! Egyes kommentelők nem tudják hogy milyen érzés ennyi éven keresztül csak a negativ teszteket nézni és azt gondolni hogy sose lehet gyerekem.
2019. ápr. 10. 11:00
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvan nem vagy teljesen idiota, hogy ne tud hogy a pozitiv teszt mit is jellent. 5 ev sikertelenseg utan szukseged van egy ket nyugtato es biztato szora hogy masnak is vannak ilyen panaszai. Ennyi! Csak egy par ember inkabb bunkozik ahelyet hogy egy kicsit egyutterzo lenne. Konnyebb itt kielniuk magukat mintsem arcukat felvallalva a valo eletben.

Kerdezo majd meg irj hogy mi van veled. Ha vannak meg valami ketsegeid es kerdesed nekem nyugodtan irhatsz uzenetet is. Ha tudok segitek!

3as voltam

2019. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!