Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi kávét ivott kosmamak...

Ki mennyi kávét ivott kosmamaként?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ajánlott.

Viszont minden reggel iszok egy feketét (hosszú kávé) tejjel, délután pedig egy 3in1 nescafét.

Ez sok?



2019. ápr. 12. 12:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ahh jól van! Sok helyen olvastam, hogy ne ne ne... És persze hogy elgondolkodik az ember ha mindent jól akár csinálni.
2019. ápr. 12. 13:35
 12/16 anonim ***** válasza:
Presszo, vagy tejeskave. Nekem muszaj mert nagyon alacsonya vernyomasom:/
2019. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ennyit ittam tej nélkül


Szoptatás alatt is 3-at


Alszik ugyanúgy a lányom

2019. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3-4 presszó egy kis tejjel felöntve :)
2019. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akartam kávét inni, de nagyon alacsony volt a vérnyomásom es a nőgyógyász mondta, hogy nyugodtan megihatok egy nap 2 erősebb kávét. Én persze nem erőset, de jó sok tejjel ittam, így rendeződött a vérnyomásom és nem akartam egyfolytában aludni 😊
2019. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én napi 3 tejeskávét iszom, szükség is van rá, mert egész nap aludnék nélküle.

Én is azt olvastam mindenhol, hbkatasztrófa...

Az alkohol és a cigi a katasztrófa szerintem.

Amúgy twláltam egy cikket, ahol végeztek kutatást az ügyben és amekkora adag káros a magzatra, az már egy normáois emberre is káros.

Napi 10 presszó fölött...

Úgyh..

2019. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!