Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki nem szedett...

Van itt olyan aki nem szedett semmilyen terhesvitamint várandóssága alatt?

Figyelt kérdés

Egészséges lett a baba? Oda figyeltetek a táplálkozásotokra vagy nem változtattatok semmin?

Sokkal többet ettetek?



2019. ápr. 13. 13:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csak folsavat és változatosan étkeztem, sok gyümölcsöt és zöldséget ettem, ami előtte nem volt jellemző
2019. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem szedtem, pedig az elsővel akartam, de csak rossz tapasztalatokat hallottam róluk, így csak folsavat szedtem, később folsavat ès magnéziumot.

Mindkétszer gdm-em volt (épphogy), de nem tartottam a diétát, soha életemben nem táplálkoztam egészségesen, nem ettem többet (6 és 9kgot híztam)

Mindkét gyerek teljesen egészséges

2019. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagyon vegyesek a válaszok!

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

2019. ápr. 13. 21:02
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem normális az, aki a gyerekét súlyos kockázatnak teszi ki csak azért hogy elmondhassa ő nem csinálta azt amit orvosok már min 60 éve javasolnak. És ami bizonyítottan csökkenti a nyitott gerinc, hasfal.....es még ki tudja minek az esélyét. Szerencsétek volt. Vagy ki tudja hiszen azért aki ennyire egyszerű dolgot nem ér fel ésszel annak túl mozgékonyak nem lehetnek az agysejtjei.


Nyilván normálisnak tartod magad, ezt meg a 22-es csapdájában leírták, a nem normálisok jellemzője hogy normálisnak tartják magukat. Szomszédunk itt fetrengett az utcán hulla részegen, a halott anyja életére megesküdött a mentőknek hogy soha életében még egy kortyot nem ivott.

2019. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem szedtem semmit! Magnéziumot szedtem és vérszegénysegemre vasat külön. Sok gyümölcsöt ettem. Nem figyeltem másra,mint azelőtt és egészséges babám született.
2019. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14es, igen erre kell a folsav. A többi vitamin viszont nem szükséges ehhez
2019. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a terhesvitamin=folsav. Ettől terhesvitamin. Különben multivitamin lenne.
2019. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A körítés lényegtelen az magánügy. Egyéni preferencia. Terhesvitamint kell szedni, folsavat másnéven.
2019. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%
14-es: igen normálisnak érzem magam, a családom is normális és bármilyen hihetetlen 100 évvel ezelőtt is születtek normális emberek mindenféle vitamin meg étrend kiegészítő nélkül. Egyébként én a kérdésre válaszoltam mindenféle rosszindulat nélkül erre te meg idejössz és sértegetsz mindenkit aki más véleményen van mint te.
2019. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy a terhes vitamin egyenlő a folsavval. Én sima folsavat szedtem 800mg és mellé semmit. Az ilyen terhes vitamin készítményekben van még kb ezerféle vitamin, én azt feleslegesnek éreztem
2019. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!