Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevit 2 Complexben miért...

Az Elevit 2 Complexben miért nincs kálcium?

Figyelt kérdés
Tudtommal az nagyon fontos pont ebben a csontosodási időszakban.

2019. ápr. 14. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Passz... Én is néztem amikor terhes volt a h miért nincs benne. :/ így külön szedtem de azzal is óvatosan, túl sok sem szabad belőle, mert elmeszesedhet tőle a méhlepény és ugye az nem kis gond. Persze sok kell hozzá de figyelj az adagra :)
2019. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyorsítja a méhlepény meszesedését. Elég nagy probléma ha idő előtt érik és nem tudja már rendesen ellátni a babát ezért nem javasolják a szedését.
2019. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az egyesbe volt meg van amelyik terhesvitaminban is van.

Ha szedek mellé 100 mg kalcium citrátor az ugye nem okoz gondot? Kevés tejterméket fogyasztok.

2019. ápr. 14. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elejen nincs méhlepény. A 12.hetre lesz csak. :)
2019. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ohh, tényleg bocsi igazad van. De buta vagyok pedig sokat olvastam a témáról.

Akkor szerintetek ne szedjek külön kálciumot?

Csak félek hogy kevés tejterméket eszem és azt ajánlják legyen meg a 1200 mg kálcium naponta

2019. ápr. 14. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3.naponta ittam 500mg os pezsgotablettaban. (nem szívódik fel mond az 500mg!) és figyeltem terhesseg alatt a tejtermék bevitelre.:)1es utolsó voltM
2019. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lehet hogy elmegyek egy vérvételre és ott majd meglátjuk milyen a Ca szintem
2019. ápr. 14. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!