Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hetig tudtatok...

Hanyadik hetig tudtatok elrejteni a gombolyodo hasatokat lazabb ruhak ala tobbedik gyerekkel?

Figyelt kérdés

Meg csak a 10. het, de mar akkora, mint az elsovel a 22.-en, amikor mar rakerdeztek a kollegak. A fonokeimnek a 14. het elott nem szeretnem mondani. Amugy vekony vagyok, csak a hasam eleg feltuno, meg uton sem volt a gyerek, mar tobbenrakerdeztek, hogy ,,csak nem...?”. Es hat akkor meg nem... Volt, aki konkretan meg is fogta a hasam 😆


Szoval agyalok, hogy lazabb ruhakkal el fogom-e tudni rejteni, es erdekelne, hogy hasonlo esetben ez kinek meddig sikerult? Volt, aki emiatt lebukott?


2019. ápr. 14. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az első 14, a második 10 hetesen látszott idegenek számára is. Nem tudtam elrejteni, mondjuk nem is akartam. De nagyon vártam, h leteljen az a 2 hét és az UH után már ne is kelljen takargatni.
2019. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Baratnom most 13. Hetben van elso baba de mar nem tudna elrejteni csak ha valaki direkt vak akkor nem latja. De masik baratnomnek meg 5 hosan is rejtegetheto lett volna.
2019. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Még terhes sem voltam és lépten-nyomon megkèrdeztèk, hogy terhes vagyok-e
2019. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kb. a félidőig nem volt feltűnő a pocak, de eleve van rajtam felesleg. Ráadásul az állandó hányinger ellen csak az vált be, ha ettem pár falatot, pl. ropit. Így eleinte nem is akartak tapintatlanul rákérdezni, hogy híztam, vagy terhes vagyok. A főnökömön és a közvetlen kollégámon kívül nem mondtam el senkinek. Félidő után már mindenkinek elég nyilvánvaló volt, hogy babát várok.

Sokat segített az is, hogy eleve sok mell alatt húzott, bővebb ruhám és tunikám van, így nem változott meg az öltözködésem sem.

2019. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
6 hónapos terhes voltam amikor még mindig nem akart gömbölyödni. Sokan nem is hitték el hogy terhes vagyok. Aztán egyszer csak Bumm szinte egyik napról a másikra akkora lett mint egy dinnye. Szépen szét is repedt a bőröm hiába kentem az elejétől fogva minden nap 3x. Én már vártam, hogy látszódjon. De én amúgy sem vagyok az a nádszál leány hanem inkább van mit fogni. 182cm vagyok 72kgval indult a várandósság és 82vel mentem szülni :)
2019. ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

En vekony vagyok alapbol, az elso gyereknel 22 hetesen kerdeztek meg eloszor, masodiknal biztos elobb, arra nem emlekszem. A harmadiknal 17 hetesen, ez tuti.

Nala gond volt a 12 hetes uh-n, tovabbkuldtek mindenfele vizsgalatra, szoval en azert nem akartam elmondani, amig nem tudunk biztosan. Egyebkent a legnagyobb ovonenije kerdezett csak ra... mas nem.

Szoval ez egyeni, valahogy rajtam az elejen nem annyira latszik a terhesseg.

2019. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon egyeni.

En vekony vagyok, de izmos (sortolok) es a harmadik babaval is csak az tudta felido elott, hogy terhes vagyok akinek elmondtuk.

13 hetesen volt pl a szuletesnapom, jottek a baratok es nem vettek eszre, pedig kulonosebben nem figyeltem arra, hogy direkt olyan ruhat vegyek fel, amiben nem latszik. A cicim volt nagyobb, max annyi latszott.

Az elso trimeszterben puffadtam, akkor en ereztem, hogy kenyelmetlen a farmer, de az is inkabb csak keso delutantol volt.

Masnak meg mar a puffadastol van akkora hasa az elejen, hogy felidos terhesnek elmenne, legalabbis itt szoktam olyan kepeket latni.

2019. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a pozitív teszt napjától annyira puffadt és előre esett, mint az első gyereknél félidősen, és szerintem csak kb. a 16. héttől kezdett nőni a gyerek miatt.
2019. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!