Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 4 naposan már látszódik...

5 hét 4 naposan már látszódik valami? Volt aki ilyen tájt ment?

Figyelt kérdés
Nagyobbal később mentem,de most el kell utaznom 3 napra,és nyugodtabb lennék idegen helyen ha tudnám,hogy bent minden rendben.
2019. ápr. 15. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor általában csak a petezsák látszódik. Szerintem egy hetet várj a nőgyógyásszal, ilyenkor csak azért érdemes menni, hogy jó helyre ágyazódott-e be.
2019. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szívem szerint várnék, témyleg csak az elutazás miatt mennék hamarabb nehogy idegenben legyen gond bár ez kiszámíthatatlan
2019. ápr. 15. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 napra mész, ráérsz utána is menni dokihoz.
2019. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 hét 6 naposan már sejthető szívhang is volt :) ülőmagasságot is tudott a doki mérni, és egyértelműen kis nokedli volt a fiam.
2019. ápr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék

Korai


Idegenben ha van vizsgálat ha nincs ugyanakkora eséllyel történhet baj



Anno amúgy 6+3 naposan voltam

Az is korai ( volt szívhang stb) de első terhességnél szét izgulja magát az ember


Ma már a 8. Hét előtt nem mennék sehova

2019. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem utaztam el, mégis mentem dokihoz.

És 5+3 hetesen 8 mm-es petezsákot látott, jó helyen beágyazódva.

2019. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Petezsak es szikholyag volt nalam lathato a nagyobbik gyerekemmel.
2019. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most attól mivel vagy előrébb, hogy tudod, hogy terhes vagy? Baj bármikor lehet, 2 nap múlva is, 1 hét múlva is, meg 2 hónap múlva is, sőt sajnos még később is. Ez nem azon múlik, hogy tudod-e, hogy terhes vagy vagy sem.

Petezsák, talán szikhólyag látszódik, szívhang még valószínűleg nincs. Tehát ilyenkor még igazából terhesgondozásra sem adnak semmilyen papírt, hanem visszahívnak egy kb. 1 héttel későbbi időpontra, amikor már van szívhang is és akkor beszélünk gyakorlatilag valóban terhességről.

Én 4-5 hetes kismamaként voltam orvosnál, petezsákot láttak, aztán 2 héttel későbbi időpontot kaptam, hogy vissza kell menjek. Az első vizsgálathoz képest a következő héten görcsöltem és barnáztam és kórházba kerültem. Kaptam hormonpótlást, pár napot bent töltöttem a kórházban, szerencsére minden rendben volt, már iskolás a kisfiam. Ezt most csak azért írtam le, hogy lásd, hogy attól, hogy orvos megállapítja a terhességet, még bármi történhet.

2019. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem kivárom a 6-7hetet ha addig nem lesz semmi olyan ami indokolná hamarabb. De reméljük nem.
2019. ápr. 15. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:
En elmennek. Múltkor 7 hetesen mentem és nem fejlődött rendesen, legalább időben mégtudtuk. El is veteltem rá egy hetre
2019. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!