Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus után 6 hèttel látni a...

Aktus után 6 hèttel látni a tehessèget hüvelyi uh-n?

Figyelt kérdés
Èrddmes már orvoshoz menni?
2019. ápr. 15. 16:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem
2019. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Simán, akkor már kb 8 hetes a terhesség és valószínűleg szivhangja is van
2019. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem akkor a zsák látszott csak, 2 héttel később lenne érdemes elmenned.
2019. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Èn nem èrtem hogy számolják hány hetes.Ma van pontosan 6 hete,hogy együtt voltunk. Akkor az hogy lehet 8hetes?(Ezt nem bunkóságból mondom csak máshogy nem tudom megfogalmazni.Nem ellened irányul.Örülök,hogy válaszolsz)Hamarabbiból nem lehetne semmikèpp mert ez az egy eset volt.
2019. ápr. 15. 16:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet ezért számít 8 hetes terhességnek az a 6 hét.
2019. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvass utána ;)

Nem a gyerek 6 hetes, hanem a terhesség,mivel azt a legutolsó menstruációd első napjától számolják. És 6 héttel az aktus után biztosan van már szívhang, aki ide azt írja nem volt, az valószínűleg 6hetes terhességet értett

2019. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elmaradt a menstruációd azóta? Teszteltél pozitívat?
2019. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Olyan fura menzeszem volt.Csak barnás volt.Pár napja múlt el.Tesztet csináltam,de negatív.De mióta elmúlt megőrülök úgy fájnak a melleim.Ma mar munkában is le kellett vennem a melltartóm mert kibírhatatlan.Csak most összeolvastam annyi marhaságot,hogy megijesztett mi van ha pont nekem van olyan pechem,hogy megvolt ès a teszt is negatív ès mègis baj van.
2019. ápr. 15. 16:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha vérzésed is volt (bármilyen formában) és a teszted negatív, akkor nem vagy terhes. De ha nagyon aggódsz, tesztelj egy 10 es erősségűvel, predictor early-vel.
2019. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csináltam 3 különböző márkájút kazettásat is mártogatóst is.Mind 10es volt.Be kèpzelhetem a mellfájást?Mèg a hónaljam is fáj nèha.
2019. ápr. 15. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!