Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Virus miatt hanyok, eteltol,...

Virus miatt hanyok, eteltol, vagy a hormonok?

Figyelt kérdés

Elso gyerekkel nem hanytam, csak emelyegtem, eddig most a masodikkal is igy volt. A 10. heten vagyok, ejfel ota 4x hanytam, tegnap thai fuszeres-olajos etelt ettem, onnantol kezdve minden kijott belolem, most reggel mar hiaba jott az inger, csak itt oklendeztem, semmi nem jott ki. A nagyobbik gyerek pvis, hetvegen egyszer o is hanyt, de azt gondoltam, az eteltol, aztan lattam hetfon a kiirast az oviban, hogy az egyik gyereknel hanyos-hasmeneses virus van. Hasmenes nalunk nincs, a gyerek azota is jol van, egyetlen egy etelt hanyt ki egy alkalommal. En most ejfel ota mindent, a viz sem marad meg bennem.


Hogyan tudom megkulonboztetni vajon, hogy ez most mitol van?


2019. ápr. 17. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem lehet megkülönböztetni a vírusos és a terheshányást..egyre megy. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom! De semmit ne szedj inkább és bízzunk benne,hogy elmúlik.Igyál sokat és kerüld a savfokozó ételekel
2019. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyerek is hányt, akkor gyanúsabb a vírus. Ami lehet, hogy nálad azért is jött ki rosszabbul, mert egyébként is émelyegtél - na meg terhes vagy, az immunrendszered kevésbé dolgozik. Ilyenkor sajnos az a jó, ha kijön... Próbálj meg inni, de pár percenként csak egy kiskanálnyi hideget. Ha meg estig nem javul, inkább lásson orvos.
2019. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom, igy fogok tenni. Van a gyereknek ilyen Humana elektrolitos oldata, azt is megprobalom letuszkolni. Hazi orvosnal tegnap, meg mult heten is voltam, mert felsoleguti kohogos virusos betegsegem van (akkor meg nem hanytam, csak kozben ilyen izombecsipodesem lett a sok kohogestol), ami amugy nem veszes, csak mar tart egy ideje, ugyhogy a gyenge immunrendszer az pipa. Holnapra van idopontom nogyogyaszhoz, ugyhogy o meg minimum latni fog a heten.

Koszonom, hogy irtatok!

2019. ápr. 17. 08:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Virus lesz, bejott idokozben a hasmenes is :S
2019. ápr. 17. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást :(
2019. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!