Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe lehet esni gyógyszer...

Teherbe lehet esni gyógyszer szedés mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kissé, vagyis inkább már nagyon kétségbe vagyok esve. A menzeszemnek múlt hét szombat környékén kellett volna megjönnie. (Gyógyszert szedek)

Férjemmel kint voltunk Barcelonaban egy hetet, szerda este értünk haza. Mikor nem jött meg, nem izgultam mert néhányszor már előfordult, hogy késett 2-3 napot, kint pedig élveztük a pihenést, nem akartam ezen aggódni. Azonban tegnap este hirtelen rámtört a hányinger a főtt tojás szagától és ma reggel is úgy keltem, hogy hányingerem van.. Én hülye meg nem vettem tesztet, tök kiment a fejemből, mert tényleg nem aggódtam, egészen tegnapig. Tudom, hogy így semmit nem tudtok Ti se mondani, de bármilyen tapasztalat érdekel, hogy volt-e esetleg valakivel olyan, h foggátló mellett esett teherbe? Szetved az ideg és az h nem vettem tesztet, ma meg nem tudok ugye, hisz minden zárva.

Lehetseges egyébként olyan, hogy pár nappal a menzesz elmaradása után, ha valaki terhes már jelentkezik hanyinger?

Egy barátnőmet már megkérdeztem nincs-e véletlen otthon tesztje, de nem volt. Viszont még egyet felhívok, hátha, mert tűkön ülök én is és a férjem is, hogy mi a franc van. Remélem, hogy inkább csak valami bujkál bennem, amiatt volt a hanyinger és nem vagyok terhes. :(

Mindenesetre köszi, ha elolvasod.


2019. ápr. 19. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen lehet

a mai tabikban nagyon kevés a hormon és simán kijátszhatja a szervezetedet

2019. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Holnap lesz bolt,patika. Tudsz venni.
2019. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok évig szedtem korábban és szedek jelenleg is fogamzásgátlót. Soha nem lettem mellette terhes. Ha szedted rendesen, nem csökkentette semmi a hatását, akkor nem vagy terhes, esetleg benyeltél valami vírust, vagy valami olyat ettél külföldön, ki tudja? Önmagában a fogamzásgátló elég tuti módszer terhesség ellen. De ha volt bármi, ami csökkenthette a hatását, akkor természetesen lehetsz terhes. Holnap tudsz patikában tesztet venni.
2019. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van, mert rendesen szedtem, semmi más gyógyszert nem szedtem mellette es nem is hánytam, se hasmenésem nem volt. Tényleg semmi olyan nem történt, ami csökkenthette volna a hatását. Viszont utána olvastam és olvastam olyat, hogy valaki rendes gyógyszer szedés mellett lett terhes...:(

Nyilván tudom, hogy nincs 100%-os vedelem és az ember hall ezt-azt, de szerintem mindenki úgy van vele, h vele ez úgy se történhet meg. Mindenesetre holnap veszek feltétlen tesztet és imátkozom h negatív legyen.

2019. ápr. 19. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,igen. Én ismerek olyat,aki gyógyszer mellett lett terhes.

Amúgy szabad tudni,miért van,h ennyire nem akarsz teherbe esni?

2019. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ez remek..


Azért, mert nem akarunk gyereket, épp ezért is szedtem a gyógyszert.

2019. ápr. 19. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán,de előfordulhat.Esetleg nem szívódott fel valamiért a gyógyszer(hanyás,hasmenés),esetleg antibiotikum stb.

Mindenesetre hátha csak a más környezet,lazulás váltotta ki a késést.Majd írd meg mit teszteltél!Kitartás!

2019. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, meg is csináltam és..... Ott van egy halvány második csík :( :(

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez hogyan történhetett. Úgy tudom a halvány pozitív is pozitívnak számít és bár nem olyan hű de erős, de nem kell nagyítóval keresni. Most összetörtem teljesen.. Nem is tudom hirtelen mihez kezdjek.

2019. ápr. 20. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Uuhh😯 hát ez így nem a legjobb hír. melyik gyógyszert szedted?

Kitartást!

2019. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszted? Azért ismételj majd holnap reggel is.
2019. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!