Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez pozitív? Teszt mert már...

Ez pozitív? Teszt mert már volt egyszer részem benne de akkor nem voltam terhes

Figyelt kérdés
Szeretném a segítségeteket és hogyan tudnám a képet mellékelni
2019. ápr. 20. 02:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 20. 02:29
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez halvány pozitív!
2019. ápr. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor terhesség 😔
2019. ápr. 20. 02:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Én szeretem volna nagyon de nekem kicsi rá az esély nekem már van kettő ( egy be ultetesel a második sokára és meg annyit kell tudni H ez a teszt az együttlét után csináltam egy héttel és egy nappal szóval menstruáció sem késett engem.az zavar H erős gyógyszereket szedek és már artotam a babának valószínűleg.
2019. ápr. 20. 02:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Pozitivnak tunik. Az elso 6 hetben nem vagy meg ugy osszekotve a babaval, ezert nem jut at minden hozza, ezt orvos tudja megmondani, hogy valoban arthattak-e neki a gyogyszerek.
2019. ápr. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Természetesenen el fogok menni a leghamarabb dokihoz csak nem bírom fel dolgozni H artotam neki és beteg lenne mert tényleg erős gyógyszereket szedek és fizikai erős munkát végzek
2019. ápr. 20. 03:14
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Az első 6-7 hétben nem ártasz neki

Utána alakul ki a köldökzsinór


De a doki többet tud mondani

2019. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj másik fajta tesztet ha tudsz.Pozitívnak látszik,de együttlét után 8 nappal nekem a 10es teszt sem lett ennyire erős.Mihez képest erős gyógyszer?Mert pl ilyen cataflam,és gyulladáscsökkentőktől nem lesz baja.Ha meg olyan gyógyszer,akkor amellé általában figyelmeztetnek,hogy védekezz!Másrészt erős fizikai munka mellett ha megfogan,akkor persze majd abba kell hagyni,de nem lesz semmi baja még.
2019. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6.hétig semmivel sem ártasz neki. Addig nincs még köldökzsinor ami összeköt vele.

6.hétig még gyogyszereket antibiotikumokat is lehet szedni. Nekem is az orvosom mondta.

Ne izgulj.

2019. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok és nagyon meg nyugtatatok
2019. ápr. 20. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!