Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szilikon melle van,...

Akinek szilikon melle van, hogy viselte a terhesség alatt? Nem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, és már kezdenek kellemetlenül nagyok lenni, feszítő érzés is van néha. kezdek kicsit aggódni, nehogy bármi baj legyen
2019. ápr. 22. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel, az inkább a saját mirigyallomanyod. Manapság már nem gond egy implantátum, de ha aggódsz akkor menj el egy ultrahangos emlő vizsgálatra
2019. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem ultrahangra még a terhesség elején megnézetni,csak,hogy minden rendben van e. Kb a 14.héttől 0-24 ben sportmelltartóban vagyok.(nyilván ha megyek valahova akkor rendes melltartót veszek). Nekem így kényelmes,hogy tart. Nem fáj a hátam és nem zavar,hogy feszül.
2019. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!