Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs valami jól bevált...

Nincs valami jól bevált ötletetek a hányinger, és hányás csökkentésére?

Figyelt kérdés
tea, keksz, üreszsömle, pirítós nem vált be. rá se tudok gondolni az ennivalóra. mage B6 se használt. előre is köszi az ötleteket!
2008. nov. 11. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én 3 dl hideg vízbe tettem 1 ujjnyi citromlevet. Nekem nagyon jól esett, kívántam is, de, ha sok a savad, akkor Neked nem ez a megoldás sajnos.
2008. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a hideg tej vált be meg a fagyi, de a fagyihoz már lehet, hogy hideg van!
2008. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
velem a párom minden reggel megetetett 1 banánt,mert ez jó a reggeli rosszullét ellen,és beállítja a cukrodat.nekem bevált,mert én nagyon rosszul voltam legelején.jó babavárást
2008. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat kipróbálom, mert én is nagyon ramatyul vagyok, ráadásul dolgozni járok, és utazok is. egy rémálom a buszon, úgy félek, hogy nem bírom visszatartani.
2008. nov. 11. 11:54
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Törjél jeget kásának és edd meg. Ez nyugtatja a nyelőcsövet és a szervezetet. 33.hétben vagyok és napi egy jégkockatartónyi jeget ropogtatok esténként. Én imádom!
2008. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezek a hideg dolgok nem is rossz ötlet, feltétlen kipróbálom! köszönöm!
2008. nov. 11. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

szia!

nekem nagyon bevált a rágógumizás...:)komolyan...sokat csillapitotta ..

és a sima B6 vitamin, 2 szemével szedtem, ha nagyon erős volt a hányingerem...

2008. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Nekem sajnos semmi sem vált be, egészen a 16-dik hétig hánytam, 9kg le is fogytam, szóval az első 4hónap nem volt könnyű, pedig kipróbáltam én is mindent. Remélem neked valamelyik 'ötlet' beválik!
2008. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyomber keksz es Coca-Cola. Nekem ezek valtak be.
2008. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a hideg és savanyú dolgok jöttek be: pl. savanykás gyümölcsfagyik, illetve napközbenre gyümölcsízű rágó, de a jéghideg kóla is nagyon jól jött néhanapján.
2008. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!