Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty-teszt, szerintetek?

Nifty-teszt, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20+2 hetes ,fiatal kismami vagyok.

A kombi tesztembe mindegyik betegségre a legalacsonyabb kockázat jött ki a 13. héten.

A 20 hetes uh-n a babám kisujjában az egyik porcot nem látta a doki. Ami azt mondta, utalhat rendellenességre.

VISZONT : Mindkét szülőmnek enyhén ferde a kisujja. Az én kisujjam ennek eredményeképp extrém görbe. ( Behajlik a gyűrűsujjam elé)

Nem engedtem vetetni a magzatvízből, helyette a Nifty-tesztet csináltattam meg. Ma levették a vért..

Olyan szinten képesek voltak beijeszteni ,hogy hihetetlen...

A nőgyógyászom azt mondta, hogy ettől még később csontosodhat az a porc,amit nem látott a doki. De ha nem alakul ki,az sem baj.

Kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok?

Csak szerintem egyértelmű,tőlem örökölte?! Pont a kisujj..ami nálam is ilyen 😁



##nifty ##genetika ##örökletesdolgok
2019. ápr. 24. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A kérdés pedig...? Épeszű ember egy hiányzó ujj porc miatt nem szakíttatja meg a terhességet.
2019. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha most kiderülne a tesztből, hogy beteg, akkor sem szakítanám meg. Nem tudnám megtenni.

Csak szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy más szerint is egyértelmű, hogy nem beteg ,csak szimplán örökölte tőlem..

Még 2 hét az eredményig, szeretném nyugodtan kezelni a dolgot..Néha viszont jönnek a negatív gondolatok.

2019. ápr. 24. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ujjpercnek hívják és a down kórosoknak hiányzik általában az egyik a kisujjról. (Elsőnek)
2019. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Oh. Komolyan? Ezt nem tudtam. Köszi. Ma is tanultam valamit. Első voltam.
2019. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nem azon van a lenyeg, h hogy fog kinezni a kisujja, h orokolte e a csorbasagot v sem, mert ha genetikai problemara utal, az picit tobb, m egy ferde ujj... Gondolom nem hianyzik egyetlen ujjperced sem, igaz??!


Amugy ket enyhen ferde ujju szulotol nem lesz extra ferde ujju gyerek, a genetika nem igy mukodik, a te extra ferde ujjad biztosan nem a szuleidtol van! Esetleg dedszulotol v nagyszulotol...

2019. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mimlett végül a teszt eredménye?
2019. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Negativ lett, már 3 éves lesz szeptemberben a Kisfiam! :) teljesen egészségesen született. Ugyanolyan görbe a kisujja mint az enyém és a szüleimé.. úgyhogy De! A genetika…😅
2022. aug. 14. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!